Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan nőket találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan nőket találni, akik nem mindig a párjukkal akarnak menni ide-oda, hanem fel tudják találni magukat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok.
2013. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivan?? Te most helyettesíteni akarod a nők párját, vagy olyan nőre vágysz aki néha békénhagy téged, hogy mehess a haverokkal buliba?
2013. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jelen. Én egyedül lenni jobban szeretek és nagyon kreatív vagyok ,ha egyedül lehetek.
2013. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keress, akinek fontosabb a barátság, mint a párkapcsolat, kiterjedt baráti körrel rendelkezik, karrierista és sok utazással járó munkaköre van. Garantáltan nem fog sok vizet zavarni. :)
2013. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A kettő simán megfér együtt :)

Én ha tehetném, minden időt a párommal töltenék, mert szeretek vele lenni. De tudom, hogy kell a külön töltött idő is, ezért ha ő azt mondja, hogy most egyedül akar lenni vagy egy barátjával vagy akármi, akkor oké, szervezek akkorra én is valamilyen programot. Most például egyedül utazott el a szüleihez, én meg áthívtam a húgom, mert úgyis ritkán vagyunk együtt :)

2013. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én speciel utálom, ha az aktuális párom állandóan rajtam lóg, szóval nem akarom, hogy velem jöjjön ide-oda. Nem szívtelen vagyok, csupán szeretem a változatosságot és nem bírok egyhuzamban sokat együtt lenni ugyanazzal a személlyel. Akárhol találhatsz ilyet, csak kell a szerencse.
2013. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már kb. mindenütt. Én is ilyen vagyok, a barátnőim is.
2013. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rajtam például mindig az aktuális barátom akart folyton "rajtam lógni". Ha már egy este nem találkoztunk/beszéltünk, küldött legalább 5 üzenetet, kérdezte, hol voltam. Ha mondtam, hogy találkoztam ismerősökkel, újabb kérdés, hogy kikkel. Megsértődött, hogy nem vele foglalkoztam. Nem kedvelem az elérhetetlent játszó férfiakat, hagyom őket a fenébe, én aztán egy lépést sem teszek értük... de ez meg a másik véglet volt, na, ezt se lehetett bírni. Én igénylem a külön töltött időt, sok dologgal foglalkozom, sok ismerősöm van. Ő is foglalja addig el magát. :))
2013. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én utálom ha rám telepszik egy fiú, szeretek a barátaimmal is együtt tölteni néhány napot.
2013. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Reggel felkelünk, és elindul ki ki a maga útján. Nap közben azért hiányzik nekem, de én is neki. Még is mindenki intézi a maga dolgát. Este, vagy ebédnél összefutunk, és mesélünk, kérdezünk egymásról. Szeretem tudni, hogy mi történik vele.

Tudom, hogy találkozott a régi barátnőjével, az Oszi bácsival, edzésen volt, és együtt ebédelt az édesanyjával.

Elmeséli a sikereit, és a kudarcait. elmondja, hogy hétvégén szombat délután elmegy rexezni és sörözni a barátaival. Arra az időre én elugrok anyuhoz, vagy a barátnőimhez. Itt vagyok található, de ne írj mert foglalt vagyok.

2013. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!