Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak a párotoknak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a párotoknak olyan dolgai, amiket eleinte aranyosnak találtál, vagy csak simán nem zavart, de mostanra megutáltad őket?

Figyelt kérdés
Ha igen,mik azok,és mennyi idő alatt változott meg a véleményed? pl horkol,de az elején nem zavart,most meg már aludni sem tudsz vele,v ilyesmi.
2013. febr. 9. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor csak tud hivogat es azzal jon, hogy igy szeretlek ugy szeretlek, mar kedvem sincs azt mondani,hogy en is. Regen tetszett,aztan most egy honapja az oruletbe kerget...
2013. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt egy nagy szerelmem, áhítattal ittam a szavait, el voltam teljesen ájulva az intellektusától, szóhasználatától, életfelfogásától..stb. Aztán a végén már csak egy okoskodó, flegma majmot láttam benne. Hát igen..
2013. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!