Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarják a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarják a nők, hogy tiszteljék őket a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért szeretné azt minden nő, hogy egy férfi uralkodjon rajta, mindig vele legyen. Nem értem miért nem szeretnék ha egy kapcsolat mellett olykor azt csinálhatnák amit akarnak maguk is?
2013. febr. 9. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem tisztelet. Hanem az a hímsoviniszta szabadságvágy.
2013. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden nővel beszéltél és ezt mondták?
2013. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy határozottabb nő biztos ne szereti, ha uralkodnak rajta és vannak olyanok, akik többször igénylik a közös programokat, vannak, akiknek meg a külön programokra van nagyobb igényük. Nem vagyunk egyformák. Én azt szeretem, ha a párom tisztel, de ő a domináns. A legjobban együtt szeretjük eltölteni az időt, de néha van, hogy nincs kedvünk a másik programjához, akkor szervezünk egyénileg valami mást.
2013. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy te másként értelmezed a tiszteletet,mint ők.Tisztelni valakit nem azt jelenti,hogy papucs vagy és állandóan a seggét nyalod.
2013. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minden nő ribi csak ember kell hozzá. erre lettek programozva, magyarázni felesleges, mindegyikre igaz kivétel nélkül.
2013. febr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyakran valójában a nő uralkodik. De nekem nyíltan is az jön be ha felnéznek rám én vagyok a domináns. Bár nem függök attól tisztel e egy ff. Minden barátom szubmisszív lett mellettem. Szerintem 10-ből 9 ff inkább szubmisszív. Én ezt tapasztalom. Utolsó is igaz, vannak nők akik csak szexre akarják felhasználni a ff-akat. Azt, h. a nők alárendeltségre vágynak gyakorta a szubmisszív ff-aki hajlamosak kompenzálásból hangoztatni. Több ilyen sub fiút ismertem durva vágyakkal arra vonatkozóan, h alázzák meg őkek.
2013. febr. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, másképp írva sok fiú pont arra panaszkodik, h. a csaj leuralja teljesen. Épp birtokolni akarja, minden dolgát megszabni, minden percét beosztani... azért van mindig vele. Bár nekem ez túl unalmas lenne, én jobb szeretek egyedül is lenni, de akkor nyafognak a fiúk amiatt is. Fene se lát beléjük. Esetleg szikével. :))
2013. febr. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet papucs, kapcsolatfüggő csajokat fogtál ki.Rám a fiúk csimpaszkodtak folyton.
2013. febr. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!