Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a közvetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a közvetlen kolléganőmnek olyan jól sikerült elszakítania a barátomtól (aki szintén kollégám, de nem közvetlen kolléga), hogy a srác nem beszél velem, nem hisz nekem, én pedig annyira le lettem járatva, hogy elvesztettem az állásomat?

Figyelt kérdés
Nem akarom részletezni, de a kolléganő hazugsággal, fondorlattal, engem lejáratva, kétszínűséggel és aljassággal, munkahelyi előnyeit és támogatóit kihasználva elvette tőlem a szeretett fiút is és úgy megfúrt, hogy mindent elvesztettem: az állásomat, a szerelmemet, a jó híremet... Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom, mit tehetnék, mert képtelen vagyok bizonyítani az igazamat és megútált a fiú, meg jópár kollégám is.
2013. febr. 10. 14:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
a kolléganőt 1 éve össze akarták hozni a sráccal (többen a kollégák közül), de a srác visszautasította és ezt nem bírta elviselni
2013. febr. 10. 14:47
 12/20 anonim ***** válasza:
De pontosan miért rúgtak ki?
2013. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
mert szerintük lejárató e-maileket küldtem a srácnak, sőt beléptem a kolléganő facebookjába és barátságtalan üzeneteket küldtem a nevében, hogy összeugrasszam őket
2013. febr. 10. 15:01
 14/20 A kérdező kommentje:
a srác valóban kapott zaklató, lejárató üzeneteket és az én IP címem jött ki... aztán meg tömték a fejét és még ki tudja, miket mondtak vagy mutattak neki megbabrálva, ami ennyire ellenem szól
2013. febr. 10. 15:04
 15/20 anonim ***** válasza:
Marhára nem egészséges, ha egy munkahelyen ennyire belemásznak az ember magánéletébe. Örülj, hogy megszabadultál ettől.
2013. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az IP cím egy adott számítógéphez tartozik, nem e-mail címhez kapcsolódik. Tehát az, hogy a te géped IP-címéről jött a levél, még nem bizonyít semmit. Egyébként nekem is az a véleményem, hogy a pasi is egy görény, hogy nem neked hisz. Én biztosan a szerelmemnek hinnék, ez alap.
2013. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nagyon durván megkavarták :-((((
2013. febr. 10. 15:42
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de neked is valami nagyon nagy disznóságot kellett ahhoz csinálnod, hogy ilyen összeesküvés-szerű kicseszésben részesítsenek. Az embert bosszantja, ha "elszeretik" a kiszemeltjét nyilván, de azért itt kellett még valaminek lennie még.
2013. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
hát én ezekről tudok :-( de nagyon megfúrtak, az tény :-(
2013. febr. 10. 16:07
 20/20 A kérdező kommentje:
a munkámat nem tudom visszakapni, de legalább tisztázhatnám valahogy a becsületemet és bebizonyíthatnám a srácnak, hogy nem én voltam :-( csak fogalmam sincs, hogyan
2013. febr. 10. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!