Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek (is) bunkóság?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk barátnőmmel majdnem 2 év után. Nekem ma van a születésnapom, és egy rohadt felköszöntést nem képes írni. Van telefon, sms, net, de semmi. Eléggé bunkó dolog, nem? Főleg annak a fényében, hogy úgy váltunk el, "nem szeretnék rosszban lenni veled" stb stb. Legszívesebben felhívnám, hogy szégyellje magát...
2013. febr. 10. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy nem szeretne rosszban lenni nem feltétlen jelenti azt, hogy jóban akar lenni. Mert ezt egy szóval sem mondta, nem? ...
2013. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy a pasijával van..

Miért, ha lenne barátnőd, akkor mondanád neki hogy várjál, felhívom az exem hogy boldog szülinapot kívánjak?

Jobban is tette hogy szakított veled, önző bunkó k.csög vagy

2013. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
szerintem az
2013. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha szakítottatok akkor minek köszöntene fel? A szakítás azt jelenti, hogy többé nincs közötök egymáshoz.
2013. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy vesszük... azért ez egy fura helyzet, de még nincs vége a napnak, bármi megtörténhet. Amúgy meg te szakítottál vele jobb, ha semmilyen alapon nincsenek elvárásaid. Így működnek a nők...
2013. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene jóban lennetek? És igen, az, hogy nem vagytok esetleg rosszban, még nem azt jelenti, hogy fel KELL, hogy köszöntsön! Ez számomra mondjuk annyit jelent, hogy köszönök, ha látlak és kész...
2013. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, és nincs pasija, nekem sincs új barátnő. Csak jól esett volna, annak ellenére, hogy igen, már nincs közünk egymáshoz. Mondjuk ezt így elég merész kijelenteni.
2013. febr. 10. 21:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves első, de azt mondta. Legyünk jóban, mindenben számíthatunk egymásra, stb. Már majdnem jött a legyünk továbbra barátok is. Nyilván nincs így, de az már más tészta.
2013. febr. 10. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem
2013. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy legyünk jóba, meg barátok és társai csak úgy szokták mondani szerintem... Hagy már a fenébe, ha egyszer szakított veled...
2013. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!