Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy megcsal-e a barátom?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam látta a barátomat sétálni egy másik velünk egy korú lánnyal kézenfogva. Régóta gyanús, hogy kavar a hátam mögött egy lánnyal. Mostmár a végére akarok járni ennek. Tudom a lány nevét, iwiwen elérhető számomra is. Hogy derítsem ki, h megcsal e a barátom? Írjak a lánynak levelet? Ha igen mit? Nem akarom a lányt sem elrettenteni, vagy letámadni. Kérlek segítsetek. Nagyon szeretem a barátomat. Mindent megakarok tenni a kapcsolatért,de amíg nem vagyok biztos benne h hűséges, addig máskor nehezebb bíznom benne.
2009. jan. 5. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg közvetlenül.

Ha hazudik, az úgyis kiderül, eleget pletykálnak az iskolában.

2009. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
először ne a lánynnál krédezz rá,hátha ő sem tud rólad!A barátodnál érdeklődj kerek perec szerintem,ha tagadja,akkor irj a csajnak valami udvarias hangvitelü levelet,hogy ez és ez a gyanud.
2009. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lány valószínűleg nem tud rólam. A barátomat meg megkérdeztem, és elég átlátszó sztorit mondott. 1. " A nagynénikémmel voltam. Ő nagyon alacsony, messziről 17-18-nak néz ki." 2. " Aznap nem is voltam sehol." De hát tudom,hogy aznap nem volt otthon...Szinte biztos vagyok benne, hogy szakadt a plafon mikor telefonon rákérdeztem...:S köszi a válaszokat, lehet,h írok a csajnak.
2009. jan. 5. 21:45
 4/10 anonim válasza:
69%

Tedd azt amit én bebukatt de kegyetlenül eljácottam hogy öszeveszek a legjobb barinőmmell elötte felpofoztuk egymást gyengén;) és a barinőm msn ről írogatot neki hogy teccik meg az meg az és találkoztak mikor leakarta kapni a abrinőmet én ott voltam és nah édes bebuktál!


2 módszer: sima haby msn cím valamit létrehozol valami szép csaj képével és egy talit megbeszélsz vele és ha mondja msn en hogy szeret meg ez meg az akkor megcsal akármikor! menj el a talira és töröld képen rendesen!;) vagy ha nem emgy vegyél fel msn re: kolett136@freemail.hu szívesen segítek profi vadok..;) puszi

2009. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Nem azért, de ilyen stílussal örülj, hogy bárki szóba áll veled.
2009. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetèrtek.elèg gusztustalan stìlusa van ennek az msn-es csajnak.nem hiszem,h.az o modszerèvel kène probàlkoznod...ne alacsonyodj le ennyire..akkor màr inkàbb levèl a csajnak...
2009. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem NE írj a csajnak levelet. Hatalmas égés, ha "kétségbeesve" neki írogatsz, nevetségessé teszed magad. A barátoddal beszélj és ne engedd, hogy hülyét csináljon belőled.

A csajnak ha biztos vagy benne, hogy nem tud rólad, max annyit írj, hogy : Szia. Jó volt pénteken (vagy amikor ez volt ha nem tudod írhatod, hogy múltkor) kézen fogva sétálni az ÉN pasimmal?


Etseleg végezetül:

Üdv: xy barátnője


És ha durván válaszol rá, akkor biztosan tudott rólad. ha elnézést kér, vagy nem érti a helyzetet akkor lehet, hogy nem.

De ne a lányt hibáztasd, hanem a pasidat.

2009. jan. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Megint én. Ma mosogatás közben eszembe jutott, hogy azt mondta a barátod, hogy a nagynénikéjével sétálgatott KÉZENFOGVA. Hát szerintem ezt ne vedd be ki az aki a nagynénjével kézen fogva sétál, ráadásul fiú?! Akkora pofont kevernék le neki, ne nézzen már hülyének. Nagyon utálatos dolog hazudni, legyen férfi és mondja az igazat.

Sok szerencsét neked, remélem rendeződnek a dolgok így, vagy úgy. :)

2009. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hasznosak voltak:) Sok midnenbe bele sem gondoltam:S / A kézenfogós séta a nagynénivel engem is kiakasztott.../
2009. jan. 6. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mások mondták, hogy látták egy másik lánnyal, igaz?


Beszélj vele még egyszer erről az egészről. Ha megint hazudozik, és biztos tudod, hogy hazudik, akkor szakíts vele és hagyd ott. Ne engedd, hogy hülyét csináljon belőled. Értelmes lánynak tűnsz, jobbat érdemelsz.


(Egy fiú)

2009. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!