Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
4 hete vagyunk együtt a bnőmmel, kicsit kezd már zavarni, hogy csak úgy jön át hozzánk, hogy el kell menni érte. 10kmre lakik csak. azt mondta, fél a buszozástól. állandóan viszem hozom. suliba is mindig, meg a barátnőjéhez. meg mindig jön azzal, ha én hívom el valahova, mondja, most bedepizett, ne menjek bulizni, menjek át hozzá, bújjak oda és mondogassam, szeretlek. de már kezdem unni, de nem merek szakítani, mert az első pasiját már fenyegette öngyilkossággal.
2013. febr. 11. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
ez komoly? részvétem ... de szerintem hamár unod akkor érdemes lenne othagyni és keresni egy normális lányt!
2013. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle szexrabszolgát.
2013. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen az. és már unom, hogy vinnem kell mindig mindenhova, cserébe egy szép szót sem kapok, csak az elején volt normális
2013. febr. 11. 13:30
 4/9 A kérdező kommentje:
szexelni se nagyon akar. meg mindig lehurrogja a fejemet, ha fb-n vmelyik bejegyzésemet lájkolja vmi csaj imsim
2013. febr. 11. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mersz szakítani vele, mert öngyilkossággal fenyeget? Ne haragudj, de akkor meg is érdemlitek egymást! Ha nem érzed mellette/vele jól magad, akkor mi itt a kérdés? Ha így folytatod, akkor örökre magához láncol és nézhetsz nagyokat, hogy milyen h*lye vagy! Egyébként meg aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az általában nem szokta megtenni, mert csak azért mondja, hogy felhívja magára a figyelmet...
2013. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az érzelmileg akar zsarolni, ergo azonnal ott kell hagyni.
2013. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a lány zakkant, menekülj amig nem bonyolódsz jobban bele és legközelebb ne jöjj össze ilyen lánnyal már ha elötte is lehet tudni hogy ilyen. pl ez a lelki terror hogy öngyi lesz ez a legszánalmasabb dolog amit tud csinálni valaki.
2013. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki tényleg öngyilkosságot akar elkövetni, az nem fogja világgá kürtölni. Pláne nem fenyegetésből. Ettől ne félj. Látod, még mindig él, holott az előző pasijával már szakítottak, hiába fenyegetőzött ezzel.

Hagyd el, ez a csaj nagyon brutálisan rád van akaszkodva. Én is féltékeny és tapadós fajta vagyok, de van némi józan eszem, hogy meghúzzam a határt. Ez a bizonyos határ ennél a lánynál nem létezik, vagy ha mégis, km-kkel túl van már haladva. Szakíts vele, amíg még nem késő...

2013. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
H.A.G...Hagyd A G.cibe...
2013. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!