Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szokott olyan lenni, hogy minden rendben a kapcsolatban, és muszáj egy kis feszkót csinálni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
folyton
2013. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jah, néha feszítünk egymásnak havonta egyszer.. kinek nagyobb a bicepsze :)
2013. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hetente.
2013. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ez mire jó?
2013. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
alapból nem vagyok valami nyugodt vérmérsékletű,de a pasim se
2013. febr. 4. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként tipikus női tulajdonság. Amikor minden rendben van, harmonikus a kapcsolat, akkor a férfiak java elégedetten elvan, a nők már annál kevésbé. Nekik mindig kell valami akció, ha pedig nincs, akkor kiprovokálják.
2013. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért de én is ilyen vagyok. Utálom érte magamat. De sokszor veszem észre h csinálom a feszkót ha túl nagy az állóvíz. Ha valami rendbe van akkor azt el kell b*szni. Magamat se értem, komolyan... hülye vagy néha.
2013. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg nem győzök kapálózni h megbocsásson és mindnen olyan legyen mintha semmi se történt volna.
2013. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk "csinálhatják a feszkót" mert ha lesz életem és családom akkor lesz egy ilyen "alagsor" vagy "padlásszoba" ahová ha ilyeneket csinál az asszony akkor felmegyek gépezni... Még ágyat, dugikaját meg külön fürdőszobát is rakatok bele, hogyha sokáig hülye akkor a követező pár napot ott fogom eltölteni :D Aztán hőzönghet amennyit akar nem érdekel :D
2013. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem komoly, hogy óvóhely kelljen :D Nem kell nagy veszekedésekre gondolni inkább apró kis beszólások kiszámíthatatlan szeszélyeim visznek egy kis szenvedélyt a mindennapokba. Nincs jobb mint az édes békülés :D
2013. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!