Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni a barátnőddel/barátoddal? Hova szoktatok eljárni?

Figyelt kérdés

A kezdetekkor hol randiztatok?

Az azért húzós nem ha mindig csak érrerem és kávézó?


2013. febr. 8. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Kávézó, mozi, séta. Később koncert, kirándulás stb. Néhányszáz forintból lehet inni egy kávét, üdítőt, van ahol a kávé-süti együtt csak 610 Ft. :) Vannak olcsóbb mozik meg mozinapok is. De lehet sétálni is...
2013. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy emlékszem, sétálni is lehet. Néha mozi, néha valami beülős nyilvános hely, de tényleg nem kell mindig étterembe menni. A randevú nem egyenlő a menzával.

Park, erdő, hegyek, kirándulás...

2013. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem mentem étterembe ismerkedéskor. Nekem az túl olyan "páros" dolog. Kávézó, cukrászda, mozi, parkban séta, este valahol meginni egy sört, stb.

21L

2013. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A randijainkon voltunk sörözni, forrócsokizni, teázni, kirándulni, egyszer moziban és rengeteget sétáltunk.

Most már együtt vagyunk, heti egyszer-kétszer most is elmegyünk sörözni, néha kettesben, néha barátokkal. Mivel hideg van, így többet vagyunk otthon, ilyenkor együtt főzünk, társasozunk, beszélgetünk, szeretjük egymást ;) De voltunk pl korizni, karácsony előtt voltunk a vásárban (Bp-en és Bécsben is), és néha azért most is elmegyünk sétálni.

25N 26F

2013. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először séta. Ha ő hozza szóba, hogy üljünk be valahova, akkor egy kávéra beülhetünk, de ha már a randi elején nem érzem azt, hogy lehet második randi, akkor mindenki a sajátját fizeti. Ha erre érzékeny, a lekoptatást is megspóroltam. Ha tetszik a lány meghívom az italára.

Első pár alkalom mindenképp hasonló. Olyan helyre viszem, ahol beszélgetni tudunk út közben is (parkok). Pár találka után már szóba hozom a filmnézést nálam. A hely így már adott, ha a szexre is. Moziba csak kapcsolatot viszek. Randizáskor kizárt, amikor azt se tudom lesz e még folytatás. Étterembe se. Így jól ki lehet válogatni az anyagias nőket és néhány találkozás után maradnak azok a nők, akiknek te kellesz és nem a pénzed.

28F

2013. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően sétapárti voltam mindig, illetve a padra/vízpartra kiülős dolgokat szerettem - bár sok egyéb esélyem sem volt főleg, hogy amikor még randizgattam, nem nagyon volt pénzem.
2013. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
séta,filmezés, egyebek de nekünk inkább a lényeg hogy együtt lehessünk :) de tervben van mozizás is majd :)
2013. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!