Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan haragítsam egy csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan haragítsam egy csajra a szeretett fiút?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kavar köztünk a lány, szemétkedik, hazugságokkal, aljas módon próbál lejáratni és ehhez támogatói is vannak a munkahelyén, akik egy éve össze akarják hozni őket. A srác sokáig nem állt szóba vele, mert akkor felnyitottam a szemét, hogy milyen, akkor még átlátott a szitán, de már nem nekem hisz és most meg velem nem áll szóba, mert annyira megkavarta az állóvizet köztünk a csaj.... :-((((
2013. febr. 11. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, ez két csaj közötti rivalizálás, nem tudom megítélni ennyiből, mi van.
2013. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit. Voltam így... amikos próbáltam újra felnyitni a srác szemét, én voltam a hazug meg a rossz.

Ezek a fajta nők nagyon át tudják mosni a pasik agyát.

A lényeg, hogy utána visszavonultam és csendben vártam. Hagytam hogy mondjanak rólam amit akarnak.

A pasi meg a csaj összejöttek, én meg nem reagáltam semmit. Ettől annyira felpörgött a lány, hogy a végén kibújt a szög a zsákból és a tag meglátta milyen valójában.

Akkor ejtve is lett, én meg visszakerültem az érdeklődésébe.

2013. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon bánt, mert szeretem ezt a fiút és az enyém volt... a csajt pedig visszautasította... most meg - ahogy mondod - én vagyok a hazug, az aljas, a gonosz, a szemét és még bolond is, aki zaklató, lejárató e-maileket küld a srácnak névtelenül... az én IP címem jött ki és még ki tudja, miket küldtek, mutattak a srácnak, hogy ne beszéljen velem
2013. febr. 11. 18:53
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos a barátaimnak sem hisz, akik felléptek nála az érdekemben, elhajtotta őket azzal, hogy nem ismerik a körülményeket és sajnos én nem olyan vagyok, mint amilyennek látszok, sajnos én tettem, stb. :-((( és egyáltalán nem beszél velem, a drágasággal meg kedves lett és bizalmas, sőt még a bocsánatát is kérte, hogy nem neki hitt
2013. febr. 11. 18:57
 5/7 A kérdező kommentje:
a szívem szakad meg és nagyon szeretném visszakapni... szeretném, ha tőlem kérne bocsánatot, a nagyságát meg elfelejtené, de tehetetlennek érzem magam, mert munkahelyi érdeke is fűződik a csajhoz :-(( pedig mennyire hálás volt nekem és mennyire közeledett, milyen bizalmas és aranyos volt, mikor úgy tűnt, megértette, hogy mekkora tetű a csaj... akkor vele volt bunkó, vele nem beszélt, ahogy érdemli... most meg jól megfordította
2013. febr. 11. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az időszak nálunk is megvolt. Egy év kellett neki mire kinyílt a csipája, hogy talán nem is azzal van a gond, akire gondol.

Na mindegy... csak azért írtam mert lehet hogy igen hosszú idő lesz mire rájön a tévedésre és lehet, hogy annyira szégynli majd a pofáját, hogy inkább nem látja be.

Az enyém belátta és próbálta visszakönyörögni magát - csak addig meg én belefáradtam az egészbe.

2013. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aranyos vagy, köszi a biztatást, nagyon bízom benne, hogy visszatalál hozzám... talán majd másoktól is hallja azokat a dolgokat a csajról, amiket én mondtam neki, mert több ember előtt durván kibeszélte a munkahelyén

igazságtalanul bánik velem, letiltott, letörölt mindenhonnan, bemocskolták a nevemet :-(

2013. febr. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!