Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fogom felfogni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom felfogni a szakítást?

Figyelt kérdés
Pont ma 2hete, hogy szakítottunk hivatalosan, de tulajdonképpen már előtte is szórakozott velem. Nem tudom feldolgozni, hogy nincs nekem, és hogy nem keres már, hogy nincs itt mellettem stb... Folyton nézem a leveleimet, a telefonomat hátha hív vagy ír, hogy bocsánatot kér... de semmi. Hogyan tudnék ezen túllépni? Hogy ne őt keressem mindenhol és ne őrá gondoljak minden percben?
2013. febr. 11. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez ilyen, majd elmúlik. Azt szokták mondani, hogy kapcsolódj ki, de akkor is fogsz rá gondolni.
2013. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon nehéz lesz, de az idő majd segít! Addig is barátkozz, ismerkedj másokkal! :) Meddig jártatok?
2013. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3évig :( nagyon fura, sose történt ilyen, hogy nem beszéltünk hetekig... pff tök jó, hogy ő ilyen könnyen túllépett rajtam:((
2013. febr. 11. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretett már, akkor könnyen túllépett.

Persze előfordulhat, hogy neki is ugyanolyan nehéz...

2013. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó írnál nekem üzenetet? szívesen beszélgetnék veled... vagyis csak kiönteni a lelkem, ha nem bánod... :( tökre el vagyok keseredve
2013. febr. 11. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hónapokba telt, mire megszoktam, hogy már nem hív fel esténként, már nem látom az autóját befordulni a házunk elé és már nem zörög az lakásajtón, hogy megjött. Nagyon rossz, tudom.
2013. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2 évig jártam exemmel, és még mindig nem tudnám megszokni, hogy teljesen kilépjen az életemből. Már nem beszélek vele túl sűrűn, hetente párszor, és már túlléptem, de azt most se tudnám elképzelni, hogy egyáltalán ne tudjam, hogy mi van vele? Furcsa lenne.

3 hónapja szakítottunk... Szóval szerintem ezen max az idő segít. Jó sok idő.

2013. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!