Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem találok olyan férfit, akivel komoly kapcsolatot alakíthatnék ki? 22L

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert te is komolytalan vagy.
2013. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ASOT ***** válasza:
Mert te is csak nézel de nem látsz.
2013. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A.Romanov ***** válasza:
Rossz helyen keresed szerintem.
2013. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam komolytalannak, sőt.
2013. febr. 11. 18:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy magasak az elvárásaid. Pl ismertem olyan lányt aki azért nem jött össze azzal a sráccal aki udvarolt neki, mert nála fél évvel fiatalabb volt (és számára ez már nem fért bele). De ismertem olyan csajt aki a nála magasabb pasikkal jött csak össze.

Szóval ezt egyedül te tudod hogy mi a gond, de ha elmondod hogy szerinted mi az a minimum aminek meg kell feleljen a kijelölt "áldozat" akkor megmondhatom, hogy szerintem mivel lehet gond. Ha nem akarod itt akkor akár priviben is.

2013. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Talán rossz helyen keresed, vagy nem ismered fel az ilyen férfit, mikor szembejön veled.
2013. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

körülbelül ezer oka lehet! ebből kettő: vagy túl nagyok az igényeid magadhoz képest, esetleg komolytalan emberektől akarsz komoly kapcsolatot.

25F

2013. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy elvárásaim, sem magasságban, sem korban persze bizonyos határokon belül. Illetve lehessen vele komolyan beszélni. Azt hiszem nem nagy dolgot kérek!


És lehet hogy nem ismerem fel, de általában az ilyen férfiaknak már van partnerük!

2013. febr. 11. 19:14
 9/16 ASOT ***** válasza:

óóó hát persze, mivel csak azt veszed észre, az ember akaratlanul is irigy, féltékeny másokra, miközben azzal van elfoglalva h annak meg annak is van és nekem miért nincs miért nem találok, és csak búslakodik meg filozofál egész nap ezen a hülyeségen, a közben elmegy mellette vagy 10 ilyen ember aki normális és szabad de lehet h 2 hét múlva ezek akik elmentek mellette és nem vette őket észre következő nap ezeket fogja látni a barátnőjükkel pasijukkal.


adj esélyt magadnak és másoknak, nézz körbe alaposabban,

2013. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor nézzük másik oldalról a dolgokat. Te személy szerint mennyire vagy olyan személyiség akire felfigyelhetnek a pasik, nem csak a külsődre gondolok, hanem a viselkedésedre is. Mert ha mondjuk csendes visszafogott csaj vagy akkor kevésbé találhatsz magadnak pasit, mert nem vesznek észre.
2013. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!