Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki igazán szeret, azt szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki igazán szeret, azt szereti aki vagy. Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek.És hogy a külső és a belső milyen arányban fontos szerintetek.
2013. febr. 11. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ez így igaz, de ha az illető megváltozik, akkor már más a helyzet. az már nem a régi személy
2013. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Vagy úgy szeress ahogy vagyok vagy ne nevezz a haverodnak..." Itt most párkapcsolatra is átlehetne írni, sak nem akartam megváltoztatni mintha a sajátom lenne :D

Nálam a külső-belső 40-60%. Régen 50-50 volt de azóta beláttam hogy egy picit mégiscsak fontosabb a belső.

2013. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem teljesen igaz! Én mindig adtam a külsőre de a férjemnél nem ez volt a szempont csak egymásba szerettünk és elfogadjuk a másikat mindennel együtt!
2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:

Pocok érzékeny szívű lett..még a válaszaidon is meglátszik :)

Csak nem szerelem?

2013. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
amúgy, ha nem szereted akkor ne is légy vele, ha szereted, akkor elvileg elfogadtad a párod mindennel együtt minden jó és rossz tulajdonságával.
2013. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen ASOT sajnos nem, csaj majdnem, de már annak is vége :) Itt ismertem meg a csajt ebben a kérdésben http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. ami látszik hogy milyen véletlen következménye :) Oszt lelkitársak lettünk, én kezdtem többet érezni, ő nem, csak ezt későn tudtam meg, kicsit még szenvedtem, aztán szombaton végleg elbúcsúztunk egymástól, de nem haragban :D Neki van csávója már és ezt nem tudtam elviselni.. :) Ennyi életem szomorú története :D
2013. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Azt szereti, akinek hisz, meglepően sok esetben nem fedi egymást a kettő.
2013. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ASOT ***** válasza:
Hát sajnálom haver...de legalább ez is még úgyahogy időben kiderült.
2013. febr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!