Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mennyire tartjátok fontosnak, hogy a baratnotok tudjon fozni/sutni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ne tévedjen el a konyhában
2013. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Életfeltétel...Kaja nélkül megdöglenénk...
2013. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy mire hazaérek az asztalon várjon a fehérjeturmix (felrázva), meg a tojásrántotta. Esetleg egy kis süti is jöhet, de az nem olyan fontos :D
2013. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább takarítson, a főzés majd én megoldom.
2013. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy kijelentett nekem a lány, hogy ebben a kapcsolatban én leszek a mesterszakács (is). Nem voltunk túl sokáig együtt... (Mondjuk nem emiatt, de ahhoz a bizonyos i-nek a pontjához hozzáadott kicsit.)
2013. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább takarítson, a főzés én is megoldom.
2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:
Tudok és szeretek főzni, nem szeretem ha nők zavarnak a konyhámban. :)
2013. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A főzés nem nagy ördöngösség, az ember hamar megtanulja, ha rákényszerül :) Nő vagyok, már főzögettem otthon, mielőtt összebútoroztam volna a párommal és természetesen _nem_ köpöm le azokat a nőtársaimat, akik nem főznek, amíg nem muszáj, de azért azt mondom, egy nőnek szerintem azért illik tudnia legalább valami egyszerűt összedobnia mielőtt kirepül otthonról. Én sem voltam vér profi, de azért láttam már serpenyőt és egy húsleves pl. nem volt akadály, éhen már nem haltam volna.
2013. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem fontos de elöbb utóbb mindenkinek meg kell tanulni ha családot akar.
2013. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Joshy Ca$h ***** válasza:
51%
Egy igazi NŐ legyen a konyhában kiváló szakács, tökéletes feleség, gondoskodó családanya, és az ágyban egy perverz k.rva!
2013. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!