Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis, elfogadhato dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis, elfogadhato dolog?

Figyelt kérdés

Elfogadnatok azt a tenyt h a parotok egy masik csajt elkiserjen egy lagzira, alitolag " jobarat " - ken? De a csaj szereti a paromat, s mindent megtenne azert h elvegye tolem s mindig is azt akarta. Elturnetek h a parotok elkiserjen egy ilyen csajjal lagziba???? S ha elkiserne akkor mit tennetek????

Elore is koszonom a valaszokat


2009. szept. 6. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a páromban (nem a csajban) 100%-ig megbízom, akkor elfogadnám a dolgot. Mit tennék? Másnap megkérdezném tőle, hogy hogy érezte magát, mesélje el milyen volt a lagzi. 27L
2009. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nehéz ügy. Persze, hogy nem akarnám. Természetesen legszívesebben hisztirohamban kitörve megakadályoznám. De ha a párom jóban van ezzel a lánnyal, és mondanám, hogy ne kísérje el, én lennék a hárpia (amit a lány könnyen felhasználhat ellenem! mert valószínűleg finoman oltogatja a drágám). Meg úgy jönne le, hogy én akarom irányítani és még annyira se bízom benne, meg hogy miattam kellett cserben hagynia egy jó barátját stb. Ha azonnal nem is, de később tuti a fejemhez vágná. Úgyhogy mindig átgondoltan kell cselekedni. Mivel szeretem a párom mit tehetnék, megbízok benne, hát kísérje el... Persze finoman kinyilvánítanám, nem tetszésem, de ha nincs más megoldás, hát menjen. Nem veszekednék emiatt (iszonyúan nagy önuralom).De azért azt nem hagynám, hogy ebből rendszert csináljon (hogy ide meg oda is elkísérje édes kettesben...)
2009. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha csak jóbarátok akkor simán megbíznék benne, de ha ennyire egyértelmű, hogy a csaj nyomul rá, akkor természetsen felháborodnék. És jogosan. Egy pasi sem örülne annak ha mással járnék bulizgatni, főleg ha a pasi nyíltan nyomul rám.Akkor gondolom énis elvárhatom ugyanezt fordítva.

27/N

2009. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem mondta az illeto csaj h felejtsem el a paromat, s hogy hagyjak beket neki, mert majd o vigyazni fog rea
2009. szept. 6. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bízz meg a párodban. Ha meg akar csalni téged, úgysem tudsz az útjába állni, bármikor megteheti.Ha szeret, akkor akkor sem fog megcsalni, ha az illető lánnyal egy ágyban kéne aludnia.
2009. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, micsoda kis ribi! Agyon kéne vágni ezeket, mit kavar? Remélem megmondtad neki a magadét, hogy kire és mire vigyázzon inkább!

De az igaz, hogy ha feltűnően ellene "uszítod" a párod, még a végén ezért veszíted el. Bízz meg a párodban, de azért félszemed legyen ezen a kis ..... inkább nem írom ide, mire gondoltam, mert finom vagyok és nőies. És azért ne hagyd, hogy rendszert csináljanak ebből a kettesben kiruccanásból!

2009. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg a pároddal a dolgot és mond meg neki, hogy maximálisan megbízol benne. Ennél többet nem tehetsz, mert ha a párod akarja, úgy is megcsal.
2009. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!