Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evelynxx kérdése:

Miért csinálja ezt? Ennyi idő után tényleg lehetett volna még szerelmes, vagy csak bosszantani akar?

Figyelt kérdés
Barátommal 2,5 éve voltunk együtt és kb 1 hónapja szakítottunk. Azóta szinte nem is telt el olyan nap, hogy ne küldött volna sms-t, amiben köynörög, hogy kezdjük újra, vagy hogy maradjunk barátok(már kb 70-nél tart). Úgy érzem szerelmes voltam/vagyok belé, de ő 2,5 év alatt egyszer sem mondta, hogy ő is így érezne, amivel még nem is lett volna gond. Pár napja azt mondta, ha még kitartottam volna mellette, lehetett volna ő is szerelmes, ami engem iszonyatosan szíven ütött, de nemtudom, hogy ezt komolyan gondolja, vagy csak bosszantani akar, mert ő is tudja, hogy ez volt minden vágyam... Nagyon rossz volt az utóbbi hónapokban a kapcsolatunk, mert (nem szépítem) egy játék megszállotja volt, emiatt gyakran hanyagolt, annak ellenére is, hogy alapból nem tudtunk sokat találkozni. Folyton ezen jár a fejem, ha ő is szerelmes lett volna, talán másképp állt volna ehhez is... (elnézést, ha hosszúra sikerült)
2013. febr. 11. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2 és fél éven át egyszer sem mondta, hogy szeret, majd közli, hogy talán megszeretett volna...kis csíra kocka, hagyd a fenébe! aztán csodálkoznak a kockák, hogy mindenki szánalmasnak tartja őket...
2013. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 és fél év alatt nem lett szerelmes? Kuka!!!!!! Ne emészd magad miatta.
2013. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most minden szöveggel kapar, mert elvesztett egy megbizhato igénytelen lyukat. Nem szeret.
2013. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet ez lenne a leghelyesebb. Csak ő meg nem ilyen érzelgős típus, és nem meri elkiabálni ezeket a dolgokat, erről beszéltünk már és én ezt teljesen megértettem. És ezért is volt olyan meglepő és egyben fájdalmas számomra, hogy most ki merte így jelenteni...

2013. febr. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!