Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak, akik képesek normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Léteznek még olyan férfiak, akik 30 felett szeretnének családot és nem azon gondolkodnak, hogy hogy lehetne még inkább kitolni a tinédzserkort???

2013. febr. 12. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen férfi létezik, sőt, a jobbak már 30 előtt "elkelnek".
2013. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

megbocsáss, de te kezdted azzal, hogy lenézed a férfiakat, mert nem szeretnének "elköteleződni". ezek után milyen reakciót vársz azoktól, akik nem ilyenek? :)


nem lehet általánosítani. előfordulnak olyan férfiak (és nők), akik 30 felett is gyerekként élik világukat. és természetesen vannak olyanok is, akik tökéletesen másképpen gondolkodnak ÉS megfelelnének a te igényeidnek is.


megoldás? keresgélj, nézelődj, nyiss más irányokba is és meg fogod találni azt, akivel összepasszolsz. szerintem ennyi.

2013. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hole Hunter ***** válasza:
93%
Léteznek...épp ezért jellemzően kapcsolatban is vannak.
2013. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Léteznek, de őket nem szokták észrevenni a nők. Mert nem elég macsósak, nem elég gazdagok, felvágósak....stb... Azok a nők akik hajlandóak szakítani a megszokott "kiválasztási" módszereiken, több kincset találhatnak mint csak remélték. Ők találják meg azt a férfit akivel hosszútávon, szeretetben és békében élhetnek.
2013. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Itt most azokról a 30 feletti férfiakról van szó, akik,teljesen mind1 hogy néznek ki, milyen az anyagi helyzetük, de még mindig olyanok mint a tinik. Úgy beszélnek, úgy viselkednek, úgy élnek. Én is találkozok ilyen észlényekkel, és azzal jönnek, hogy komoly kapcsolatot akarnak. Közben úgy beszélnek, hogy szijjóka béjbike stb... Na, ezek az emberiség hulladékai. És a legtöbb közülük csak arra megy, hogy minél több nőt lefektessen, soha nem fognak megváltozni, sem megkomolyodni. Ennyi.
2013. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem azokról van szó akik nem képesek normális párkapcsolatra, hanem a kérdés arra vonatkozik, hogy vannak-e még olyanok akik képesek rá! Kedves előttem hozzászóló, értelmezd a kérdést...
2013. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt azoknak írtam le, akik a kérdezőt fikázták, és nem tudják miről van szó.
2013. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen fikázni ítéletet hozni nagyon egyszerű! nem értem, hogy miért kell ilyen ellenségesnek lenni??? vannak értelmes emberek is még úgy látom.

Nem értem mi jó van abban, hogy támadtok másokat ismeretlenül is???

ti olyan tökéletesek vagyok????

2013. febr. 12. 13:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Férfiak léteznek, de nőből egyre kevesebb normális gondolkodású van..
2013. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kérdező, te meg ne vedd magadra az itteni támadásokat. a troll kifejezés mond valamit? na? ez egy nyilvános fórum, névtelenül. tehát mindig lesznek olyanok, akik komolytalanul válaszolnak.
2013. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!