Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így lesz valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így lesz valaha esélyem bárkinél is?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az arcom szép, meg minden, de sajnos gyenge a testem, vékony vagyok, valamint púpos vagyok, és nem igazán lehet rajta javítani. Sajnos lehet, hogy nem is élek majd sokáig. És félek, hogy úgy kell meghalnom, hogy nem ismerem meg, milyen az, amikor szeret valaki. Amúgy lány vagyok.

Szerintetek? Azon kívül, hogy aberrált barmokat keresek, akiknek ilyen fétisük van, vagy pénzt adjak cserébe az illetőnek, ezen kívül lehet esélyem, hogy valaki tényleg szeressen?



2013. jan. 22. 03:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát nehezebben mint másoknak,de szerintem nem lehetetlen.
2013. jan. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen, lehet esélyed simán. Sok fiú szereti az olyan lányokat, akikel lehet pátyolgatni, szeretgetni :)
2013. jan. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

"....lehet, hogy nem is élek majd sokáig..."


Ezt sohase mond, verd ki a fejedből. Hidd el az értelmes pasik a lélek szépségét sokra becsülik.

2013. jan. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, persze! Egy szép napon, te is megtalálod az "igazit", úgy, mint mindenki más.
2013. jan. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
2-essel egyetértek. Többek közt én sem néznék le egy, a kérdezőhöz hasonló "hátránnyal" rendelkező lányt.
2013. jan. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
78%
Teljesen megértelek. Velem ugyanez van. Nagyon vékony vagyok és én is púpos, csak fiú. Ha valaki veszi a fáradtságot, hogy jobban megismerjen, akkor ugyanakkora az esélye, hogy beléd szeret, mintha nem lenne ez a betegséged. Elég rövidre fogtam, de ha szeretnél esetleg beszélgetni akkor nyugodtam írj privátot.
2013. jan. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek egy lányt aki olyan mint te de ő ronda is ráadásul. Már van gyereke egy olyan férfitól akivel partnerkapcsolatban is él. Ha neki sikerült akkor bárkinek sikerül.
2013. jan. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy gyenge a tested, nem feltétlenül maradandó probléma. Ha zavar, kezdj el sportolni valamit ;)


Az igaz szerelem nem a külsőn alapszik. Ha melegszívű ember vagy, biztosan számodra is tartogat valakit a sors ;)

2013. jan. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Egy lánynak mindig több esélye van a fiúknál - még ha az a lány nem is egy bombázó -, mint ellenkező nem esetében!
2013. jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat, reménykedek én is a legjobbakban. :)
2013. jan. 22. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!