Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogy érthette? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy érthette? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszem/tetszettem most már nem igazán tudom mi lehet. Na de a lényeg. Olyanokat irogatott kozos ismerősnek hogy kellek neki összeakar velem jönni. Egyik hétvégén részeg volt és írta közös barátunknak hogy szeret meg imád. Róla tudni kell hogy inkább a 'rosszfiú' kategóriába sorolhatp én pedig inkább a 'jókislány' vagyok és ezt ő is tudja rólam. És eljött a pillanat amikor megtudtam hogy nemtudja miért de nem vagyok a stílusa és nem hiszi hogy összejöön velem és ha nem keresem őt akkor tényleg ennyi volt. Egy másik csaj írt az üzifalára h szereti ő meg cvissza írta hogy 'én is téged<3'...ez még azelőtt egy nappal volt hogy azt mondta barátnőmnek. Szerintetek érdemes lenne keresnem őt?vagy hogy érthette ezt az egészet? Kérlek segítsetek fontos lennei.16L

2013. febr. 11. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki;) am én is szoktam a haverjaimmal azzal hülyéskedni hogy szeretjük egymást..szóval szerintem ez nem ügy...;)
2013. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rs. ***** válasza:
Na azt szögezzük le, hogy a fiúknak kell udvarolni, és bizonyítani is! :) szóval nem neked kellene őt keresni. De ahogy jónak látod!
2013. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindig ő keresett egyszer írtam neki össz-vissz..
2013. febr. 11. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
részegen össze-vissza beszélnek az emberek.
2013. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
attól függ mennyire szereted! szerintem ha neked is bejön akkor simán írj rá facebookon vagy valahol és beszéljétek meg persze ha akarsz valamit ettől a roszfiutól:) sok sikert!
2013. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

féltékennyé akar tenni és azt akarja h keresd meg de inkább várd meg míg ő keres:) ha fontos vagy neki, megkeres

de gondolj bele abba is h milyen bajok lehetnek ha részeg:(

de a Tedöntésed!!

2013. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!