Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódás! Azóta miért változot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódás! Azóta miért változott meg ennyi dolog? És mikor lesz minden a "régi"?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hónapja átestem életem első csalódásán ....

Most nem szeretnék konkrétan bele menni, hogy mi történt !

Már nem vagyok magam alatt, de még ha vissza gondolok a dologra, kissé elszomorodom. Nem megcsalásról van szó !


És a helyzet az, hogy azóta is találkozgattam pár fiúval, volt köztünk olyan is, akiért tudom, hogy most oda-vissza lennék, de a csalódás óta, valahogy nem tud érdekelni egyik fiú sem :O Eleinte találkozni sem akartam senkivel, sőt a társaságukat is kerültem. De mondták többen is, hogy attól ne zárjam el magamtól a fiúkat. Most is van egy fiú, akit már nagyon régen kinéztem magamnak, és most találkozni szeretne velem ! Persze, fogok vele, de úgy nagy kedvem nincs, és ez így annyira rossz :\ Meddig fog még EZ tartani? Meg fog ez valaha változni? Mikor lesz minden olyan mint régen? Hogy van is kedvem a fiúkhoz :\


valaki segítsen !


2011. ápr. 29. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, hogy mikor fog ez megváltozni az jó kérdés. Napok, hetek, hónapok, évek. Nem tudni. Nem foglalkozol egyelőre a fiúkkal és egy idő után azt fogod észre venni, hogy megint érdekelnek a fiúk. Am. még rengeteg csalódás fog érni az életben. De később már egyre jobban ,,megszokod"
2011. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve volt egy párkapcsolatom, azelőtt még sosem szerettem úgy senkit, de hülye dolgokon félreértettük egymást és szétmentünk. (de ez ennél bonyolultabb hogy miért) Azóta 2 év telt el, a mai napig nem jöttem össze snekivel, nem tetszik senki, nincsenek fiú barátaim... (pedig már 21 vagyok) Egyszerűen késztetést sme érzek arra h ismerkedjek pasikkal, fóbiáim vannak mindentől.
2011. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!