Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanom kellett a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kellett a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnõm megcsalt. Szakítottunk. Viszont, szeretnék neki megbocsájtani. Most nem beszélünk egy darabig az biztos. Viszont van egy olyan problémám, hogy a legjobb barátom, azóta egy csomót beszél vele. Nem rólam, mert megkértem. Azt mondja csak ugy beszélgetnek. Ez nekem nagyon rosszul esik. Hogy mondjam meg neki, hogy hagyja békén? Nekem tényleg rosszul esik ha vele látom. Haver mondta, hogy nem akar tõle semmit, meg, hogy attól,hogy én roszban vagyok vele ő még oda mehet hozzá. Mindegy ez akkor is zavar, hogy sokat látom vele beszelni. Meg akarom mondani, neki, hogy hagyja békén.

2013. febr. 12. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg a legjobb barátnak, ahogy itt leírtad, hogy neked ez rosszul esik és ne beszéljen a csajjal! Ha olyan jó barát megérti!
2013. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt miért akarsz neki megbocsátani, egyszer megtette mégegyszer megfogja
2013. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire nyomi.

Ha megcsalt a kis ribanc, alap, hogy kivágod a francba. Ha egyszer megtette, újra meg fogja. Az ilyenek nem érdemlik meg, hogy megbocsáss nekik.

Az elején még szar, de majd jobb lesz.

2013. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!