Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne a barátnőmmel, de nem megy, mert nagyon szeretem. :' ( Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és már találkozni, meg lefeküdni sem akar velem. :( Mostanában mindig talál valami indokot, hogy ne kelljen velem lefeküdnie. Meg úgy az egész kapcsolatunk alatt elég ritkán találkoztunk, mindig hivogattam, hogy mikor ér rá, legtöbbször azvolt a válasz, hogy most nem majd szól. Átlagba heti egyszer találkoztunk kb, de volt olyan, mikor 3 hétig egyszer se. Ma is egész nap vártam rá, mert úgyvolt, hogy jön, és az ötödik SMS-em után visszaírta, hogy nem tud jönni. Meg amikor ittvan akkor is 2-3 óra után hazamegy. Nemrég aztmondta, hogy túl komoly neki a viselkedésem. Ő már egy csomószor szakított, de pár nap után mindig visszakönyörögte magát.


19/F


2010. júl. 3. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég rossz lehet :( valószínű h már nincs meg neki a szerelem, de kötődést sem mondhatnám...vhogy beszéld meg vele, találkozzatok és beszéljétek át, lehet csak vmi történt vele nem?
2010. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ez a csaj nem érdemel meg, bunkó és buta...
2010. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem érdemes rá pazarolni az idödet ha ennyire semmibe vesz. alig taliztok?meg mindig kitalál vmit h nem tud menni.ez nem kapcsolat. hát én páros lábbal rugtam vna már ki .jön a nyár a szórakozás bulizz csajozz
2010. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte mondhatni már 0 a kapcsolatotok. Nem hiszem hogy őt nagyon meghatná, ha szakítanál vele. Szerintem vegyél erőt magadon, és szakíts. Gondolj arra, hogy már úgy is halálra van ítélve a kapcsolat. vagy próbáljátok megbeszélni.
2010. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
küld el a rákba az ilyen beteg ku.rvákat...nehogy már 1 hülye pi.na miatt össze es ...
2010. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!