Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomat egy lány csak úgy leszívta? De a barátom ellökte magától a lányt? A lány már régebbtől hajt rá

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A barátod mégis valamilyen szinten hagyta magát, ha már hagyta kihámozni a gatyából a rudat...

szerintem vedd elő a pasit, kérdezz rá hogy ez mi volt, mert hiába szépítgeti ezzel az ellökős dumával, ha hagyta az előzményeket.

aki hűséges, azt nem szopják le csak úgy mert el sem juthatnak odáig. O.o

2013. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszívta?:D


Csak úgy? Miért, a barátod meztelenül flangált valahol? Azért nem olyan egyszerű arra csak úgy hirtelen rácuppanni... Helyből kivágnám a barátom is.:)

2013. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most akkor leszívta, vagy nem? Mert azt írod hogy ellökte magától.
2013. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ez most nem egy értelmű. Most akkor megtette vagy nem tette ?
2013. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha már volt szopás akkor nem ellenkezett megfelelően :D
2013. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tabaki ***** válasza:
Na ja, AMÍG szopik, ki az a hülye, aki ellöki?
2013. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elnézést én fogalmaztam rosszul :) .. csak úgymond szájon csókolta ... úgy hirtelen nem szopta le vagy valami ilyesmi ha már le szopta volna már rég szakítottam volna vele ;):| csak gyorsan szájon csókolta de ellökte magától
2013. febr. 12. 19:57
 8/11 tabaki ***** válasza:

Legyen. Jóllehet, egy kissé fejletlennek tűnik még az érzelmi életetek -- beleértve a másik lányét is -- ne ez a kaland érlelje drámává. Szvsz az adott helyzetben semmi teendőd nincs. Általában véve pedig rajtad múlik, hogy az embered a következő macát is lelökje magáról...

Pusz.

2013. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Mégis mit kellene csinálnod? A fiú ellökte magától, nem történt csók, ezek után mit szeretnél? Hány éves vagy, 12?
2013. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
De hát a barátod lerendezte és nem csókolta meg szòval nem történt semmi és most ezt mem értem hogy jössz a kèpbe te de annyit tudsz tenni hogy beszélsz azzal a lánnyal!
2013. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!