Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok mit kéne csinálnom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit kéne csinálnom. Tanácsok, kívülállók véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés
Párommal több mint egy éve vagyunk együtt. Minden szép és jó volt,egészen eddig. Kicsit több mint egy hónapja felköltöztünk Budapestre munka miatt. Otthon külön laktunk,de heti 3-4szer együtt aludtunk. Ez az összeköltözés nagyon elrontotta köztünk a dolgokat. Csak azt látom h én alkalmazkodok,ő meg állandóan belém köt. Mindenért csesztet. Ha több kockát eszek a tábla csokiból mint amit ő adott akkor már beszól,h miért zabálom fel az összeset. ha teregetem a ruhákat és ugrálok a fürdő meg a szoba közt,rám szól h miért nem csukom be magam után az ajtót- ő persze nem segít,csak ül a gép elött. Ha megmerem kérdezni tőle h oda adja e széket h feltudjam akasztani a vállfát a csőre már durrog h mindig akkor ugráltatom amikor ő ide ül. Apróságok,de nagyon rosszul esnek. Ha sírok miatta akkor kicsit vigasztal h jó nem azért mondtam,stb.. de semmi nem változik. folyton talál vmit ami miatt belémköthet. Még bevásárolni se lehet elmenni,mert már bunkón beszól h mit nézelödök(Tescoba voltunk,nézelödtem h mennyibe kerül az adott árú vagy hol találom meg épp),menni kellett haza. pedig elötte dirket rákérdeztem h ott vegyünk mindent ami kell és kocsival hazahozzuk,vagy majd apránként a vegyük meg a közeli CBA-ba de oda azért jöjjön el velem,mert nehéz lenne cipelni nekem a dolgokat,még ha kétszer megyünk akkor is. ő mondta a tescot h egyszerre mindent,de már belekötött h mit nézelödök... de ő nézelödhet az autós dolgoknál. Mikor felhoztam ezt h én nem szóltam mert megáltál nézelődni,akkor meg leoltott h addig én mért nem kerestem meg a kajákat amik kellenek. Kb ugy jött le h én vagyok a hibás azért mert nem vettünk meg mindet. Annyira rosszul esnek ezek majd mindennapi apró bántások. Fontolgatom h ha megyünk haza karácsonyra én már nem jövök vissza. De otthon nincs munkám,anyukám pont a minap panaszkodott h lehet h karácsonyra se tud bevásárolni,mert csak egy fizetésből vannak... :( Most menjek oda még én is koloncnak? Külön költözni csak februárban tudnék. Más mit tenne? próbáltam megbeszélni vele,de semmi nem változik...
2012. dec. 9. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lépsz le, a dolog idővel csak rosszabbodni fog... Tapasztalat alapján mondtam.
2012. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bírd ki februárig.
2012. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ti hány évesek vagytok, óvodások még???
2012. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan bírom ki februárig... :( Nagyon rossz... szinte mindennap összeszorul a gyomrom,h na vajon ma miért fog belém kötni már megint. Én szeretem de ezt így nem tudom tovább csinálni. Félek h februárig még jobban eldurvulnak a dolgok és megutálom. Tegnap óta már én sem vagyok jó fej vele szemben... Azt adom amit ő. De ez meg annyira aljas
2012. dec. 9. 14:05
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha ő aljas veled, akkor neked miért kellene finomkodnod?
2012. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Persze, leléphetsz, ahogy az előző mondta, de a következő kapcsolatban is meg kell küzdeni ezekkel a dolgokkal, vagy hasonlókkal! Vagy megoldod, vagy cipeled magaddal, egyik pártól a másikig. Az összecsiszolódás nehéz folyamat, 1-2 év is lehet, mire kialakulnak a dolgok. Az ő viselkedése valóban eltúlzott, gyerekes. lelki problémára utal, vagyis szerintem neki saját magával van baja, az önértékelésével. Próbáld rábeszélni hogy forduljon szakemberhez. Pszichológushoz, vagy párterapeutához. Te hiába mondod neki, az sajnos nem nagyon fogja megváltoztatni!
2012. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Fiatalok vagyunk mindketten,20on évesek.

Tisztában voltam vele h nem lesz egyszerű összecsiszolódni,de ha csak én vagyok nyitott a problémák kezelésére az úgy nem túl jó. Ő nem segít semmiben h jobb legyen... nem akarom feladni,de már nagyon unom h 2 naponta sírva fekszek le,mert annyira bántanak ezek az apró dolgok. Nincsenek itt még se barátaim se senki,magányos vagyok és akkor még ő is rátesz egy lapáttal...

2012. dec. 9. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked nagyon Jó!!!

Azért, mert már most kiderült, hogy képtelenség vele együtt élni. Ha végleg odaköltözöl, ez csak rosszabb lesz. Biztos, hogy csak rossz irányba változik, akármennyire ígérget bármit. Ha már nyeregben érzi magát, akkor mutatja majd ki a foga fehérjét. Ha okos vagy szakítasz vele, bármilyen nehéz is. Mindenre megesküszöm, hogy letarol, ha összeköltöztök.

2012. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Februárig különkassza, külön ágy. Csak magadra főzz, moss, vasalj.

Majd meglátjuk, hogy amikor ő teregeti a kis gatyáit, akkor becsukja-e az ajtót maga mögöt...

Ha meg beszól üvöltsd le a fejét!

2012. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hagyd el,lehet hoyg egy ido utan mar verni is fog,ne vard meg,ha ennyire kulonboztok,akkor ennek nincs ertelme,csak szenvedni fogsz,szuleid szerintem inkabb tudnanak otthon,mint sem hogy szenvedj,nem a penzt fogjak nezni,majd lessz valahogy,az elso lepes lessz a legnehezebb,de utanna minden jon majd magatol
2012. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!