Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a témában tapasztalatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a témában tapasztalatok, tanácsok? Van esélyem?

Figyelt kérdés
16/lány vagyok. van egy srác,legjobb barátok vagyunk.(én halálosan oda vagyok érte,de ezt senki nem tudja) nagyvonalakbanannyit hogy a világ legkedvesebb embere,vicces,mindenben egyformák vagyunk,ugyanaz a felfogásunk stb. szoval tényleg imádok vele lenni. viszont ő teljes mértékben csak a barátjának tart,ennek többször hangot is adott.azt is mondta,hogy akármilyen részeg lenne,akkor se keverne velem. szerintetek van rá akár egy nagyonapro esély is hogy legyen köztünk valami?!ebbe fogok beleőrülni! (kérlek,hogy tényleg csak normális választ irj)
2012. dec. 9. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ha azt mondta, hogy még részegen sem, akkor nincs esély
2012. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akkor van esélyed.
2012. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel kover vagy es rusnya, igy nincs.
2012. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bonyolult kérdés, nekem is van egy ilyen csaj, akivel mindig kimondjuk h barátok vagyunk stb, de mind2 részről több annál a dolog. bár tudom, h hosszútávon nem viselnénk el egymást (túlságosan hasonlítunk, és az sztem nem jó), de a szex az őrült jó lenne sztem :D mert folyotn perverz dolgokról dumálunk.

hát, ha nem lennénk mind2en kapcsolatban, nemtom lenne e vmi a dologból.


mindenesetre, nem szabad 100% igaznak venni amit mond valaki. te meg ha ennyire oda vagy érte, akkor már nem veszíthetsz sokat, ha rástartolsz egy romantikusabb pillanatban.

Hidd el, jobb őt esetleg most elveszíteni, mint egy életen át ott van melletted de nem kaphatod meg!!!!

2012. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért mondja azt, hogy még részegen sem akar tőled semmit, mert fél, hogyha kitudódik, hogy többet érez vagy tudna érezni barátságnál irántad, akkor elveszíthet. Kezdj egy kicsit flörtölni vele. Pl. buliban úgy, hogy egy kicsit mindketten be vagytok becsípve. Nem szabad letámadni egy vallomással, csak egy kicsit húzd az agyát. Aztán figyeld, hogy reagál.
2012. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Bár ha valaki ilyen fennhangon hangoztat valamit, néha az ellenkezőjére gondol. Arra nem gondoltál, hogy finoman közöld vele? Lehet, hogy történne valami.

Vagy lehet, hogy én vagyok elcseszetten romantikus.

Lehet, hogy tönkre tenné a barátságotokat. Viszont az biztos, ha eltávolodna tőled, hamarabb kigyógyulnál belőle.

2012. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!