Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem furcsa az, hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa az, hogy 2 hónap "járás" után megkérik a lány kezét és az igent mond?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 22:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a francért nem törödsz a saját dolgoddal?

Miért érdekel ennyire? Ha boldogok tegyék amit jónak látnak, ha nem sikerül hát nem fog. El tudják dönteni a te belekotnyeleskedésed nélkül is

2013. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Egyszerű kérdést tettem fel.Ahogy már írtam nem szólok bele.Érdekel más véleménye erről,ezért tettem fel ezt a kérdést.De látom,hogy vannak olyanok akik ezt nem értik meg.:D
2013. febr. 12. 23:30
 33/40 anonim ***** válasza:
Ugy-e tudod, hogy a kérdésfeltevés ki tud véleményt is fejezni? Te ezt tetted. Ne bujj az " egyszerü kérdés" álcája mögé! Nem a kérdéseddel, hanem a kotnyeles véleményeddel van a baj!Ha pedig "ismered" a feleket és megvan a véleményed, akkor meg mi a francot kérdezgetsz, ha azokat képtelen vagy figyelembe venni?
2013. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
A 30-as kommentedben szóltad el magad. Olyan vagy mint egy károgó, rosszindulatú, rosszmájú vénasszony. És ha befuccsol nekik? Az nem a te bajod. A srác majd levonja belőle a kellő tanulságot. Te foglalkozz a saját kapcsolatoddal. (és még mindig fenntartom, hogy baromira fáj az neked, hogy neked velük ellenétben semerre nem halad a kapcsolatod)
2013. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Úristen, 33-as válaszolóból bűzlik az izzadság szag :D Mi is meg tudjuk keverni a szófajokat, ráadásul ilyen banális hibák nélkül is, csak nem próbálunk felvágni vele (tisztánlátás végett). A kérdésre két jó válasz van, "szerintem is furcsa" vagy "szerintem nem furcsa, mert", ezért az nem válasz, hogy "kérdező hogy gondolod hogy ilyet mersz kérdezni, de gáz vagy", tudod a kérdező egy egyszerű kérdést tett fel, bár lehet ezt már nehéz lehet felfogni egyeseknek :) Főleg annak aki hollywoodi filmeken nyáladzva reménykedik hasonló platoi nagy szerelmen és ez illúzióromboló neki.. De az szintén azért van mert valaki nem meri feldolgozni ezt a lehetőséget hogy ő a szerencsétlen, és ezért hú de nagy lelki zsarnoknak tekinti azt, aki nem így látja, nem pedig azért, mert a kérdező egy szívösszetörő lelkináci. A nyomorúságunk másra kenegetése csak nálunk ekkora divat?
2013. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Hát neked is sok eszed van.

Saját magadnak mondtál ellent.

A kérdező feltett egy kérdést,addig nincs baj, de ezek után még jó pár elítélő hozzászólása miatt kapta az ellenreakciót. Ha valaki így nyilatkozik két emberről, az számítson arra, hogy valakinek ez nem tetszik.

Érdekes, hogy, akik egyetértettek a kérdezővel, azt nem szólrád le, pedig ők se annyit válaszoltak, hogy ja, furcsa.

2013. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
szóltad*
2013. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Hát az biztos hogy a fiu lehet nem szeretetbol jegyzi el a lányt ilyen korán az ieneket nem értem .... lehet tobszor férelép de kitudja..az énesetemben nemet mondanék .
2013. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök poén amúgy, ennyi idő alatt nem is ismerhetik egymást eléggé, így alapvetően ki lehet zárni, hogy érzik/tudnák hogy megtalálták a kiválasztottat. Ilyenkor az embernek még nincs kellő képe, hogy egyáltalán megítélje a másik személyiségét, ezért csak a saját előítéleteivel ruházhatja fel őt, más nincs amire alapozhatna. De ezzel már minden egészséges 16 éves is képben van, aki átlát az első fellángolásokon és nem akar trabanttal audit előzni a kanyar előtt szembesávban mert semmi értelme. Aztán majd csodálkozik, ha jön a baleset? Legtöbben csak azt mondják erre, hogy "haver, mire számítottál?".

Azért nem szóltam le azokat akik egyetértenek, mert egyet értek velük, mert nekünk evidens hogy ez teljesen ésszerűtlen, meggondolatlan, logikátlan. Ezzel szemben hasznalható kontrát viszont nem találtam egyáltalán, csakis nyafogást és hisztit, aminek alanya megsértődött valamin.. valamiért.. ja és eleve megszólom azokat - ha úgy érzem - akik ilyenkor pszichoanalízisbe kezdenek és tudósnyelven akarnak játszadozni, de úgy hogy az egyáltalán nem jön össze. Valakinek szólnia kell, hogy ez gáz és ez úgy is pont egy névtelen oldal :)

2013. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Tiszta sims :) Egyáltalán nem normális
2013. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!