Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan fél éve vagyok egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve vagyok egyutt egy fiúval. Mindketten 20 évesek vagyunk és ez az elso komolyabb kapcsolatunk. Az elso két hónap hihetetlenul szép volt, aztan mintha valami megváltozott volna. Furcsa kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyok egyutt egy fiúval... mindketten 20 évesek vagyunk és ez az elso komolyabb kapcsolatunk. Az elso két hónap hihetetlenul szép volt, aztan mintha valami megváltozott volna. Elkezdodott az egyetem, neki nagyon sok gonddal és idegeskedéssel járt. Ezt én meg is érteném, de mostanában már kezd elegem lenni abból, hogy folyamatosan elhanyagol, és úgy kezel mintha a haverja lennék. Ha osszefutunk a kollégium folyosóján néha úgy tesz, komolyan mintha nem is járnánk egyutt. Nagyon szeretem. Dobjam ki?
2011. jan. 27. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán beszélj vele, mielőtt "kidobnád".
2011. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!