Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért akarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kérdése:

Szerintetek azért akarja a barátnőm, hogy izmosabb legyek, hogy jobban kívánjon?

Figyelt kérdés
Bevallotta, hogy amikor meztelen voltam, néha örült volna, ha egy izmosabb testet látott volna magam előtt.

2013. febr. 13. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos fiatalok vagytok. :) Náluk sajnos nagyon számít a külső. Persze vannak kivételek. Abba bele se gondolnak, hogy mi van, ha pár év múlva beteg leszel mondjuk és görcsre lefogysz, vagy felszedsz 10 kg-ot. Akkor eldobna majd?
2013. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem tudom, nekem ez elég rosszul esne. neki se esne jól, ha azt mondanád, kicsit vékonyabb, feszesebb csajt szerettél volna látni...
2013. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ruhában is látszik nagyjából, hogy milyen a testalkata valakinek... nem tudom mit várt a barátnőd.


ha izmosodni akarsz, akkor magadért tett, ne a barátnődért.

valószínűleg neki se esett volna jól ha te is hasonlót mondasz neki.

2013. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondta, hogy jobban bírd a szexet...
2013. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnek nem tetszel úgy ahogy vagy, akkor ezt megette a fene... Ha valakit szeretek, akkor úgy tetszik, ahogy van, eszembe se jutnának ilyenek, hogy jobban örülnék, ha izmosabb lenne..stb. Ez nem szerelem.
2013. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem kezdj el edzeni,persze ő is tegye oda magát.
2013. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1. Hagyd el a leányzót

2. ezután menj sportolni "gyúrd ki magad"!

2013. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mekkora tahó barátnőd van.

Ha mégegyszer benyög ilyet, akkor mondd meg neki, hogy "én is jobban örültem volna, amikor meztelen voltál, ha sokkal nagyobb melled és sokkal kisebb úszógumid lett volna."

A sok gyökeret - akik minden szarra annyit tudnak, hogy menjél egy gyúrni - meg küldd el a francba.

2013. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!