Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy kihűlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy kihűlt a szerelem és csak "érdekből" vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
6 vagyunk együtt a férjemmel, van egy gyönyörű kislányunk, szép házunk, munkánk...minden, amit az ember kívánhat magának, mégis úgy érzem, hogy egymás mellett élünk, nem pedig együtt. A házi- és ház körüli munka, a gyereknevelés rám szakadt, nem járunk el sehova, szex, ha havonta 1x, sokszor veszekszünk apróságokon. Erőtlennek, kifacsartnak érzem magam, mintha elvesztettem volna a régi önmagamat. Kezdem bánni, hogy hozzámentem.
2013. febr. 13. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Együttesen 6 évesek vagytok?
2013. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szerelem mindig kihül. Különbséget kell tenni a megszokás és a erős szeretet között.
2013. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amúgy megszokás. Milyen időközönként szoktatok leülni beszélgetni? Hetente azért csak leültök megbeszélni, hogy mi volt, hogy volt stb..., nem?
2013. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, ahogy az előző is mondja, a kommunikáció egy fontos tényező
2013. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már nem merek Vele leülni beszélgetni (úgy), mert mindig veszekedés a vége. Ő úgy gondolja, hogy minden rendben van közöttünk és csak én lihegem túl a dolgot. Amióta megszületett a gyerek, azóta változott meg a kapcsolatunk. Neki nem volt apukája, és úgy látom egyszerűen nem tudja, hogyan kell "apaként" viselkedni. Pl gondot jelent neki a vásárlás, ha a gyereket is magunkkal visszük, de ugyanez van, ha ki kell vinni a játszótérre...nyűg neki ez az egész. Nagyon sokszor próbáltam beszélni vele erről, de addig-addig csűri-csavarja a témát, míg a végén én érzem magam hülyének, hogy egyáltalán szóba hoztam. Nem passzolunk, vagyis nincs meg közöttünk a harmónia...
2013. febr. 13. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Párterápiára gondoltatok? Ha nem tudtok jól kommunikálni, akkor ez segíthet. És akkor elmondhatod amit érzel veszekedés nélkül. Amúgy ezzel a megszokás dologgal nem értek egyet. 20+ éve vagyunk házasok, megtapasztaltam, amit írsz, de hidd el, vannak jobb idők is. Ha ez így maradna, akkor tényleg csak szenvedés várna rátok, de szerencsére vissza lehet találni egymáshoz. Aki meg nem veszi a fáradságot, az elválik vagy félremegy.
2013. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Éppen ez a baj, ő sokkal jobb beszélőkével van "megáldva", mint én és mindent ki tud magyarázni, én meg csak fortyogok magamba, hogy: Nem igaz, hogy nem megy át, amit mondani szeretnék, vagy mi az, ami bánt!

Amúgy tudom, hogy szeret és ragaszkodik hozzám, csak neki ezek szerint jó úgy, ahogy van...

2013. febr. 13. 13:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezért jó a párterápia. Egy pártatlan harmadik. Aki szakértő. Persze, ezt mindkettőtöknek akarni kell.
2013. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
13:30 Válaszadónak- Köszönöm a biztatást, azt hiszem lassan valóban szükség lesz "szakember" bevonására. A családomtól nem remélhetek segítséget, mert nem olyan a kapcsolatunk. Egyetlen ember, akire hallgat, az az anyukája, de ő elfogult a fiával, nyilván nem fogja "felnyitni a szemét" ,mert nem akarja megbántani.
2013. febr. 13. 13:36
 10/13 anonim ***** válasza:

"Kezdem bánni, hogy hozzámentem."

az emberek követnek el hibákat.

2013. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!