Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés

Tegnap, tehát kedden, az osztálytársam, akit már 2-3 éve szeretek, valahogyan sikerült bevallania nekem, hogy nagyon bejövök neki. Óra közben megkérdezte, hogy "Akkor igen?" Én beleegyeztem. Azon a napon nagyon elvoltunk, szóval olyan volt mint eddig, vicces, kedves, és hülye.. :D (nem olyan szempontból) Még egyik barátnőmnek is mondogatta, hogy "Ha tudnád ki a csajom, hátast dobnál!" "Ha tudnád kinek a pasija vagyok!!" Még mondta is, hogy én 3 embert szeretek... (2 az szivatás, a 3. az már ő) Szóval nagyon elvoltunk, és úgy gondoltam, hogy végre sikerült ezt elérnem. Viszont márciusban elmegyek a suliból.. Azt mondta, hogy elmegyek, tehát nem tudunk találkozni. Erre mondtam neki, hogy csak a suliból megyek el, a városban még ugyanígy itt leszek. Erre meglepődve jobb kedvre derült, és megkérdezte hogy tényleg? Akkor tudunk találkozni meg Skype-olni is!

Nah akkor tényleg boldog voltam. Ellentétben a ma történtekkel. Ma amikor bementem a suliba, már alig vártam hogy találkozzak vele. Nem nyaggattam, ugyanolyan voltam mint eddig. Ő viszont.. nagyon lehangolt volt, és alig szólt hozzám. Nap végére már beszélgetett velem, és éreztem hogy akar valamit, mintha azt mondta volna, hogy "sajnálom, rossz napom van de még mindig itt vagyok" Viszont, a legjobb barátnőm, akiben ő is bízik, ő hozott össze minket, tőle megkérdezte, hogy nem-e bánja meg? A barátnőm azt mondta hogy persze hogy nem, miért bánná meg?.. (azt még hozzá teszem, hogy hozzá ment segítségért, hogy hogyan vallja be nekem, még mindig szeretem-e...stb.) Nem értem.. Én vagyok túl aggódó? Az is megfordult már a fejemben, hogy mintha benne rögzült volna hogy "úgyis elmegy, akkor nem tök mindegy?" vagy valami ilyesmi... Már nem értem.. Szerintetek...?


2013. febr. 13. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kéne mondjuk egy életkor, 14re tippelnék, max 15, efölött már gáz a történet. Tiniszerelemtől ne várj sokat, az új sulidban 3 hét alatt lesz vagy 5 ember, aki tetszeni fog. Szerelmek jönnek, mennek, nem kell ezt halálosan komolyan venni.
2013. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván attól is függ melyik városról van szó, mert ha Pest, akkor a városon belül is könnyen lehet 1 órákat tömeg közlekedni, egyik végéből a másikba, akár többet is ha úgy van. Ha tényleg 13-4 évesek vagytok, akkor valóban nem érdemes nagy energiákat belerakni. Ebben a korban még nem osztja be az ember annyira a saját idejét, tehát ha messze vagytok egymástól, nem biztos hogy érdemes húzni.
2013. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rájött, hogy hibát követett el veled kapcsolatban. egyébként órán a tanárra kell figyelni, nem pedig a nagy ő-t játszani.
2013. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!