Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott zaklatni az Ex?

Figyelt kérdés
Szokott még benneteket zaklatni a ex barát/barátnő? És ha most van párotok ő ezt ,hogy viseli?És ti mit reagáltok rá?
2009. szept. 6. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

En mindig a ugy szakitottam a barataimmal h azert meg mindig baratok maradjunk, h ne menjunk el az uton egymas mellett s tegyuk magunkat h nem ismerjuk egymast. En az ilyen dolgokat nem szeretem. A mostani baratom tudja h milyen vagyok s hogy nincs oka az aggodalomra s a feltekenysegre, soha nem hisztizik.

2009. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

volt rá alkalom. én kedvesen is, és durván is megkértem a volt barátomat h felejtsen el, de nem vette a lapot. aztán amióta a barátom beszélt vele már nem irogat meg nem hivogat.

hogy mit reagált rá? Féltékeny volt de tudja h nincs oka rá, mostanra már nem féltékenykedik :)

2009. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi rednszeresen beszélünk..
2009. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak álmomban, de elég az. nem beszélek vele, Isten ments. :)
2009. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a volt baratommal tartjuk a kapcsolatot,mivel egy tarsasagba jarunk:P de mig egyutt voltunk neha a volt(elottem levo) baratnoje volt a tema..aztan mondtam h zavar es abbahagyta...aztan nem sokkal ra szakitott,mivel meg mindig ot szereti.:| pedig a csaj kinem allhatja :|
2009. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én exbarátom néhény hónaponta bekattan és rámír msn-en, vagy a barátai az ő msn-jén és magukat egyre jobban belelovalva szídnak (s*náználak de nem téged, egyszer elkapnak a négerek, miért nem sz*pok, milyen sz@r vagyok stb...). Amikor látják, hogy nem leszek ideges és nem reagálok akkor még mérgesebbek lesznek. Én sosem írok rá, ha normális ír válaszolok. Ma például valakivel beszélgetve felém intett és azt mondta: aljanép. Élőben rám sem mer nézni, csak másoknak szíd hogy meghalljam. Elvileg barátok maradtunk szakítás után, egy ideig nagyon szépen elbeszélgettünk. Én sosem zavartam, nem ártottam neki.

Mondjam a viccet is? Ő szakított velem xD Szóval nem értem mi baja...

2009. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ó kicsi szivem eről egy egész regénnyit tudnék írni, de a válasz igen. az excsajom és a családja is zaklat! állítóólag én zaklatom őket. telefonon, lakásukon, sőt vadvirág csokorokkal a kocsijukon. kész bolondok háza
2009. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom ,nem csak én vagyok ebben a cipőben:)
2009. szept. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!