Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz hogy abba szeretunk bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy abba szeretunk bele akinek az arca hasonlit a sajatunkhoz?

Figyelt kérdés

Valamikor volt a Tv-ben de nem tudom hog hogy is volt es ha igy is volt akkot hogy volt.

Az a parod akinek hasonlit az arca a sajatodhoz?



2013. febr. 13. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nem egy párt láttam de az arcuk nem hasonlított. Én sem hasonlítok a páromra...

Én inkább úgy tudom akinek hasonló a személyisége abba szeretünk bele :D így igaz, és logikus :)

2013. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy a nők az apjukra (amikor még voltak 20 évesek kb. )hasonlító emberekbe szeretnek bele
2013. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz,de ez nem szembetűnő hasonlóság,hanen csak vonásokban jelentkező,és nem mindenkinél van így.
2013. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leszbikus kapcsolatban vagyok és a barátnőm arcvonásai hasonlóak az enyémhez, illetve a stílusa is. A hajviseletünk is szinte ugyanaz. Személyiségileg is nagyon hasonlóak vagyunk és szerintem inkább ezért szeretjük egymást. :)
2013. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tudok két lányt, akinek az arcvonásai kicsit hasonlítanak az enyémre, sőt az egyiknek még a szeme is ugyanolyan színű, nagyon belezúgtam mindkettőbe, kár, hogy egyikkel sem jött végül semmi sem össze... De ettől függetlenül tök más arcvonású lányok is bejöttek már.
2013. febr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem szeretnék olyan csajjal összejönni, akkor rendszeresen erős borostát visel.
2013. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megertelek de ugy a vonasokra gondoltam.
2013. febr. 14. 15:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!