Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

igen,tudom,hogy ma van,de mivel csak szombaton tudunk találkozni,így van még egy kis időm.

lányok,fiúk milyen ötletet tudnátok nekem adni?


2013. febr. 14. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szombaton már nem ér, szerintem hagyd a egészet.

Valentin nap CSAK ma van.

2013. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülye aki ünnepli azt a szart. Jól kitalálták, hogy ki tudják húzni a zsebedből a pénzt. Cidázd le rendesen jobban fog neki örülni mint egy szívecskés bögrének.
2013. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 liter házi pálinkát.
2013. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En egy hastáncoslányt javasolnék.
2013. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valentin nap nem egy ünnep, hanem a "szerelme napja", innentől kezdve tényleg nincs értelme utólag ünnepelni. Bár már eleve ennek a megünneplését is baromságnak tartom.


Ha "suit up day" van, de te aznap nem érsz rá, akkor 2 nappal később kiöltözöl mert suit up day volt?!


Ez nem egy karácsony, vagy szülinap, amikor az ajándékot később is odaadod.


Szerintem teljesen felesleg. Arról nem is beszélve, hogy tényleg jobb örül neki, ha leszopod vagy akár sütsz neki valami sütit, mintha veszel neki egy tucat szívecskés bögrét, amit legszívesebben kukába dobna mert nem akar vele égni a haverok meg család előtt..

2013. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat....
2013. febr. 14. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. ;)
2013. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél levegőt, utána írd be a keresőbe, hogy valentin nap és voálá: 1293877456387 találat..
2013. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok....
2013. febr. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!