Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a szituról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szituról?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt szinte mindennap együtt alszunk de úgy napjában nem vagyunk sokat egymással. A haverokkal többet van mint velem mert velük tölti a napja 3/4 részét. Én reggel suliba megyek este megyek hozzá. Hétvégén délelőtt hazamegyek este vissza. :/ Nincs közös program nagyon, nem sokat voltunk kettesben az egy év alatt. Tegnap közölte velem, hogy ő unja a mindennapi szexet...hozzáteszem 3 napja nem szexeltünk. Én úgy gondolom, hogyha unja akkor már engem is un. És mondtam neki, hogy én már egyáltalán nem akarok szexelni. Teljesen elvette a kedvem tőle. Amúgy sincs szinte semmi önbizalmam mert mellem sincs hú de nagy ezért ezt tuti meg akarom műttetni majd de ez más tészta. Annyira rossz érzés mert velem tényleg alig van hiába, hogy minden este együtt fekszünk le de ez semmi olyan mintha ágymelegítője lennék. Gondoltam, hogy szakítanék de utána meg úgy félek, hogy sokáig egyedül maradok :( Szerintetek mi lenne a helyes döntés? 20/L
2013. febr. 14. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is a pasidnak dolgoznia kellene és nem egész nap a haverjaival lógni.
2013. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szenvedsz tovább vagy adsz esélyt egy új szerelemnek?

te döntesz!

2013. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na az is de az is más dolog.

De úgy félek, hogy nem kellenék senkinek se és egyedül maradok :( Nem akarok egyedül lenni.

2013. febr. 14. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha megnézel egy normális kapcsolatot (gondolok itt egy házasságra, rosszabb esetben együttélésre), akkor szintén az van, hogy csak este találkoznak, mert dolgoznak egyébként, utána vásárolnak, főznek.

Én úgy gondolom, hogy a hibát ott követtétek el, hogy iskolás korban "elköteleztétek" magatokat. Úgy gondolom, hogy iskolás kor után jobb az ismerkedés komoly szándékkal. Hidd el! Ha összekerülsz valakivel MINDIG, DE MINDIG az lesz, hogy kevés időt lesztek együtt, hisz dolgozni muszáj.

Az hogy a haverokkal többet van, csak annyit tudok mondani, hogy valószínűleg ti az elején nem tisztáztátok a szabályokat, valamint, hogy (most bocsáss meg:) de gyerekek vagytok - legalább is ilyentéren. Ha két fél elkötelezi magát egymás mellett, akkor első sorban ők vannak. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy SOSE mehetnek el egymás nélkül. De ilyenkor már mindketten tudatában kell lenniük annak, hogy a határok megváltoztak. Nem vagytok elég felnőttek egy ilyen kapcsolathoz - úgy hiszem. Ha szakítotok is, várj, amíg meglesz az életcélod (munka, megélhetés, jövőkép stb.) és csak utána szánd magad kapcsolatra mással.

2013. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem mindenkinek arra van ideje amire igazán akarja...ha már együtt van veled akkor te legyél neki a legfontosabb....nálam pl. alap hogy heti 2szer azért valami komolyabb közös program legyen, mellette belefér 1-2 a barátokkal is.....pedig főállásban dolgozom....21/fiú/3hónapja egyedülálló :/ :D
2013. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jah és a kis mell meg sztem egyáltalán nem gond, nálam pl. inkább előny mert általában jó test párosul hozzá!
2013. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20 évesen minden nap szex? ajjaj..
2013. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mindennap van, hogy 3-4 naponta de van, hogy 3 nap mindig mindig változó de nem mindennap.
2013. febr. 14. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az eszedbe szeretett bele a barátod ugye?
2013. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért, most nem vagy egyedül? Csak ez jön le minden mondatodbol.Ha otthagyod, legalább esélyed lesz mással összejönnöd. Ezt a mellnagyobbitást meg hagyd a pi-ába. Ilyenkor mindig szeretném felajánlani, hogy jöjjünk össze, te nagyobbitasd meg a melledet, én beültettetek a fas-omba egy implantatumot, amitöl olyan lesz, mintha mindig állna, meg nagyobb is lenne és egész nap csak mellszexelünk. Jo lesz?
2013. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!