Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a vonaton egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a vonaton egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Hogyan kellene ismerkednem?

Figyelt kérdés

Néha látom őt a vonaton és már nagyon tetszik nekem...

A barátnőm már beszélt vele és szerinte is nagyon aranyos, jó fej srác. Nem tudom, hogy hogyan kellene kezdeményeznem vagy elkezdeni az egészet, hogy legyen is belőle valami. Szeretném őt megismerni, beszélni vele... vagy akár tudatni h tetszik nekem és h viszonozza e az érzéseit...



2013. febr. 14. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá egyértelműen!
2013. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődet ismeri, mi sem egyszerűbb...egyszer odaültök ahol ő ül, a barátnőd ráköszön, és akkor ha ők elkezdenek beszélgetni, te is bekapcsolódsz. aztán ha megbeszéled a barátnőddel, "véletlenül" kettesben hagyhat titeket, aztán utána már csak rajtatok áll... :)
2013. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a mosolygást már próbáltam :D és nem is tudom, olyan félős talán... de erre már én is gondoltam h odaülünk és beszélünk... csak, hogy amikor a barátnőmmel találkozok nem akkor indulunk, amikor találkozhatnánk vele. Meg nem lenne az furcsa ha mosolygok rá és utána meg "ó szia, mi a helyzet-bemutatkozunk"stb... ebből már tudja h tetszik nekem és nem aakrom hogy ellökjön vagy ilyesmi.
2013. febr. 14. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

buta vagy.

az a célod, hogy tudasd vele, hogy tetszik neked, ha ebből már levágja mi a szitu, akkor csak a hagymaszagú leheleted állíthat meg a megismerésében..

2013. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ez az első olyan kérdésem amit itt feltettem :D és tényleg jó mert tetszenek ezek az üzenetek még akkor is ha buta vagyok :D de tényleg köszi h segítettetek nekem! :))

viszont akkor hoyan kéne beszélnem vele miről mert nem nagyon tudok bekapcsoldni párbeszédekbe mert igazából nagyon félős vagyok... és az egéset úgy képzelem el hogy én csak ülök és nézem, hallgatom őket....

2013. febr. 14. 21:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg odamehetnél a barátnőd nélkül is, csak kedvesen, mosolyogva és nem tolakodóan. Sok sikert! :)
2013. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
már gondoltam olyanokra hogy odamegyek és elmondomneki h nagyon szimpatikus meg ilyenek... :DDD köszönöm szépen :)) ha már ide feltettem egy kérdést akkor már tényleg megpróbálom ha legközelebb látom :D
2013. febr. 14. 21:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Majd írd ám le, hogy mi történt! Én személy szerint nagyon kíváncsi vagyok.

Szurkolok Neked, sok sikert!!! ;)

2013. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:)) köszönöm, lefogom írni :DDD

csak nemtudom h mikor fogok vele találkozni de ha ott lesz a barátőm már kényszeríteni fogom h jöjjön :DDDDD és akkor beszélk vele.. :D várom azt az érzést amit akkor fogok érezni szerintem :D egyszerre megkönnyebülés és izgalom :D

2013. febr. 14. 21:59
 10/15 anonim ***** válasza:

na történt előmozdulás az ügyben?

amúgy melyik útvonalon történnek az eseményke??

2013. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!