Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a vonaton egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a vonaton egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Hogyan kellene ismerkednem?

Figyelt kérdés

Néha látom őt a vonaton és már nagyon tetszik nekem...

A barátnőm már beszélt vele és szerinte is nagyon aranyos, jó fej srác. Nem tudom, hogy hogyan kellene kezdeményeznem vagy elkezdeni az egészet, hogy legyen is belőle valami. Szeretném őt megismerni, beszélni vele... vagy akár tudatni h tetszik nekem és h viszonozza e az érzéseit...



2013. febr. 14. 20:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

sajnos még nem, nem mindig látom és ezért félek h elfelejtem pedig nem is akarom.

nem tudom h mikor is fogunk találkozni vagy h mikor is fogok vele beszélni de remélem minél hamarabb lesz. időpontot nem tudok mondani h hátha aznap vagy nem... :(

2013. febr. 17. 22:29
 12/15 anonim ***** válasza:

ad.1: Ne barátnővel menj. Nincs gázabb, mint amikor két ember a belsőséges viszonyukat egy harmadikon keresztül próbálják megalapozni.

ad.2: Menj oda, kérdezd meg, hogy leülhetsz-e mellé, ülj le, mondd meg, hogy szimpatikus és érdekel téged, hogy mi jár a fejében. Jól meg fog lepődni, lehet, hogy te el fogsz pirulni, de megindul a beszélgetés, aztán lesz, mi lesz.


És ha ott van már, ne halogasd a lehetőséget, mert ki tudja, fog-e utazni még azon a vonaton. (ja és szerezd meg akkor már a nevét legalább. Az alapján facebookon vagy máshol bármikor le tudod nyomozni egyéb elérhetőségeit)

2013. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol szoktál felszállni a vonatra de ha kiszemelted előbbi állomások valamelyikén akkor nincs más dolgot mint felszállsz a vonat elején és végig mész a vonaton. Ahol meglátod, ott megkérdezed, hogy szabad-e a hely és leülsz. A többit meg már leírta a kolléga előttem.

(Gagyinak tűnhet a módszer de így legalább nagy eséllyel megtalálód, meg amúgy is egy tömőt vonaton nem meglepő ha jó helyet keresel magadnak.)

2013. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
már kezdtem érezni h mind1 az egész de most h újra feljöttem :) már újra várom az alkalmat h lássam éd beszéljek vele.... :D köszi szépen :)
2013. márc. 16. 19:11
 15/15 anonim ***** válasza:
na és beszéltél vele, vagy remélem nincs semmi vagy.
2013. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!