Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti cikinek tartanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti cikinek tartanátok, ha a barátnőtök rendes főállás mellett 1-2 hetente eljárna takarítani egy családhoz, plusz pénzért?

Figyelt kérdés
Egyébként diplomám van és keresetkiegészítésként nagyon jól jön ez a kis pénz.
2013. febr. 14. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Aztán remélem, hogy adózol utána.
2013. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én a probléma felvetését kedves szándékkal írtam.

Azért gondolom, hogy probléma, hogy arra kényszerülsz, hogy takaríts mellék/kiegészítő állásban, nem elméletileg nem ez volna a normális, hanem az, hogy rendesen megfizetnek téged, mint pedagógust, azt az embert, aki a jövő nemzedékét tanítja... De ez Hungary.

2013. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 ASOT ***** válasza:
1 fizuból nem mindenki tud megélni, az ha tud akkor vállal valami mellékállást, de már aza hozzáállás is említésre méltó, ha így gondolkozik valaki.
2013. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nem büszke lennék rá

az ilyen hozzáállás amúgy is ritka

2013. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem! Viszont ha jól sejtem, te a barátod miatt aggódsz, vajon mit szól hozzá, hogyan mond el neki stb... Nem is annyira filózol rajta, te már mennél. Kérdezd meg, hogy zavarná -e, ha másod állást vállalnál. Ha azt mondja nem, akkor kérdezd meg, hogy akkor sem, ha takarítás lenne, teszed azt heti 1-2 alkalommal.

Mert mi 100-an írhatjuk, hogy nem, meg sőt, meg de jó. Ám te valamiért aggódsz és nekünk hiába tetszik a másodállásod ha a barátodnak gondja lenne vele. Kérdezd meg ügyesen, de szerintem nem lesz gond.

2013. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt miért kellett lepontozni, hogy remélem, hogy adózik utána? Adózni ciki, mi? Idióták.
2013. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem, én nem aggódom, csak az egyik lány ismerősöm azt mondta, hogy hát ez elég izé dolog, hogy én takarítani járok. Jó, talán pont nem jó mérce az ő véleménye, mert őt még 26 évesen is a szülei tartják el. Nekem tényleg nem ciki ez, hogy kétkezi melóval egészítem ki a pénzt, soha nem derogált a "koszos" meló sem. 18 évesen már konzervgyárban güriztem végig a nyarat, könyékig a meggyben meg a zöldbabban:D Egyetem alatt is voltam minden, ami a "ciki" melókat illeti, csak halott énekes nem:) Egyébként köszi az eddigi válaszokat.
2013. febr. 14. 22:04
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért érdekel a véleményünk, hiszen abból nem veszel kaját és nem fizeded ki a rezsit....
2013. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki! Legalább teszel vmit azért, hogy több legyen, és ez inkább értékelendő!
2013. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ja! ha már írtad, hogy a barátnődet 26 évesen a szülei tartják el...Na hát ez a ciki!!
2013. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!