Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze, az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze, az hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Van egy lány.. 1 éve jártunk kb 3-4 hónapot..sajnos mindkettönknek besürűsödött a progamunk és mivel nem ugyan abban a helységben lakunk így arra gondoltunk hogy legyen vége. Utánam még járt egy sráccal és folyton azt mondta hogy vágyik vissza hozzám és jó lenne újra kezdeni.. mikor szakítottak újból randizni próbáltam vele de össezjött egy alakkal.. eléggé fájt, mit mondjak.. de azóta megszakított minden kapcsolatot velem.. szóval nem haragszik de nem akar hallani rólam.. 1. Miért van ez? 2. Hogyan tudnám elfelejteni, mert azóta nem bírok randizni senkivel mert folyton ő rá gondolok..meg hiányzik is. 17/F
2013. febr. 14. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyes írásba ne kössetek bele, tudom hogy akad egy csomó, de sietve irtam ide :( :) köszi :D
2013. febr. 14. 21:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenkit lehet elfelejteni.

De hát mi a fenének szakítasz, ha szereted?

Én távkapcsolatban csinálnám, ha már hétvégente találkoztatok volna, az nagyon jó.


Így meg lecsapták a kezedről.

2013. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jogos a válaszod.. ez akkor nem fordult meg a fejünkben..már késő bánat.. :D
2013. febr. 14. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Ismerős az egész! :/

Minden lányban keresed a volt barátnőd, mindenkit hozzá hasonlítasz és képes vagy elzárni magad a lányoktól? Mert én igen (csak fiúkkal szemben, mert én lény vagyok :) )

Szóvel, nekem igazából egy kapcsolatom sem volt még, amit talán nem is bánok! Mert úgy érzem magam, mintha túl lennék két váláson :P minig keresem azt, akit megismertem és akibe beleszerettem, hiába mondom azt hogy elfelejtettem és továbbléptem, ez hülyeség és sajnos én is tudom :(

Még nem találtad meg azt, aki segét tovább lépni! De az is lehet, hogy azzal a lánnyal fogsz megint össze jönni, ki tudja mit hoz a sors :)

A lényeg, hogy legyél mindenkvel kedves, mosolyogj sokat és próbálj meg nyitott maradni!

Ha szerencséd van, akkor minél hamarabb sikerrel jársz. Szorítok :)

2013. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lakyem.. aranyos vagy.. mintha saját szavaim olvasnám vissza. mosolygom, nyitott vagyok ..próbálom leplezni .. köszi :)
2013. febr. 14. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerős az egész! :/

Minden lányban keresed a volt barátnőd, mindenkit hozzá hasonlítasz és képes vagy elzárni magad a lányoktól? Mert én igen (csak fiúkkal szemben, mert én lény vagyok :) )

Szóvel, nekem igazából egy kapcsolatom sem volt még, amit talán nem is bánok! Mert úgy érzem magam, mintha túl lennék két váláson :P minig keresem azt, akit megismertem és akibe beleszerettem, hiába mondom azt hogy elfelejtettem és továbbléptem, ez hülyeség és sajnos én is tudom :(

Még nem találtad meg azt, aki segét tovább lépni! De az is lehet, hogy azzal a lánnyal fogsz megint össze jönni, ki tudja mit hoz a sors :)

A lényeg, hogy legyél mindenkvel kedves, mosolyogj sokat és próbálj meg nyitott maradni!

Ha szerencséd van, akkor minél hamarabb sikerrel jársz. Szorítok :)

2013. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

wáá´ bocánat:) meg azért is, hogy kétszer küldte el ez a suttyóság :P nem sikerült végig olvasni azt, amit kiirtál, csak elkezdtem. Mert most a lehető legrosszabb kedvem van és képes vagyok mindent leírni, ami csak az eszembe jut (kezdve attól, hogy utálom a Valentin-napokat egészen addig, hogy lassan úgy kezdek gondolkozni, hogy apáca leszek :P) sajnos mostanában minden fiútól elhúzódok, pedig az osztályomban kettőnek biztos bejöttem. De mivel egyik se hasonlít arra, akit megismertem és megszerettem, így semmi értelme.

Visszatérve rád: lehet elkéne menned majd valahová. Bulikba szokatál járni? Mert lehet az lesz a megoldás... Vagy egy hétig minden lánnyal beszélned kéne, aki kicsit is tetszik. Addigra lehet sikerül tovább lépned.

2013. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szoktam járni bulikba.. kikérek egy kólát vagy valami üditőt.. mivel nem szokásom alkoholizálni csak nagyon ritkán. és azt iszogatom.. na meg ha van 1-1 jó szám rázok eggyet de amúgy semmi különös.. nem vagyok depis. .mert járok ki haverekkel meg még van egyébb hely ahova eljárok .. kezdek megiljedni magamtól xD
2013. febr. 14. 22:24
 9/10 mac.taylor válasza:

Ahelyett ,hogy siránkozol fogadd el ,hogy vége és egy jó tanulólecke volt.


Nekem is van olyan aki komoly nyomot hagyott bennem mégis továbbléptem és ami azt illeti hálás is vagyok neki amiért összejöttünk akárhogyan is végződött.


Nekem siránkozás helyett erőt adott amikor vége lett és jobban is érzem magam így vége van mostmár szép volt jó volt de egyszer minden jónak vége lesz.


Lépj tovább és mint egy szép emlék és ne elfelejteni próbáld csak szimplán fogadd el ,hogy vége van.

2013. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mac.. ha elolvasod a hosszú hegyibeszédem utolsó mondatád, az-az kérdését akkor olvashatod hogy az a kérdésem HOGYAN?? mert én is azon vagyok hogy tovább lépjek de nem jön össze.. tuti velem van a baj de nem jövök rá hól :D Teljes mértékben arra törekszem amit irtál ;)
2013. febr. 14. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!