Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért jött össze vele hogy elfelejtsen?

Figyelt kérdés

Az exemmel akivel nemrég szakítottunk, másfél évet voltunk együtt. Nagyon sokat veszekedtünk, ugyanis mindketten nagyon féltékeny típusok vagyunk. Még a szakítás előtt mondta hogy nagyon szeret engem de ő így nemtudja folytatni. Rá pár nappal összejött egy fiúval és elvileg szerelmes belé. Tényleg ilyen hamar túltette volna magát rajtam? Van még esély arra hogy újra együtt legyünk? Nekem sokat jelent az a másfél év és Ő is.

A lány 16, én 18.


2013. febr. 10. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Még gyermek a lelke. Ne vedd zokon, persze megértelek, másfél év nem kevés. Kizártnak tartom, hogy máris beleszeretett volna valakibe. Ez csak amolyan bosszantás. Mondjuk akkor is gyerekes dolog ez. Én a helyedben inkább azon gondolkodnék el, ha pár héten belül nem békültök ki, hogy megéri-e ezzel a lánnyal? Méltó-e Hozzád?

Sok sikert!


F25

2013. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék hogy őrülten szertett ő is szóval ezért nem értem hogy most tényleg túltette-e magát ilyen hírtelen:D
2013. febr. 10. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak hirtelen haragból reagált így... Ez azt mutatja, hogy még mindig nagyon szeret... :)) Fel a fejjel, és sok sikert!! :))


17/L

2013. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, hogy még várok pár hetet hátha észhez tér...
2013. febr. 10. 22:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. febr. 10. 22:29
 6/8 fospuska ***** válasza:

erre mondják,hogy másik kapcsolatba menekül. agyatlan szokás,de a nők valamiért szeretik így megoldani.


a másik lehetőség,hogy már régebben összejött a másik sráccal és attól rettegett,nehogy megtudd és előbb lépj,mint ő. azért volt a sok jelenet,hogy leplezze a saját kis trükkjeit. erre a lehetőségre valahogy több pénzt tennék sajnos,mert szinte biztos,hogy egy nagyon szerelmes csaj nem esik bele halálosan pár nap után egy másik fiúba.

2013. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre én annyit mondok ha örülten szeretne veled lenne.

Velem is nem rég szakított a párom mi több évig voltunk együtt rá 1-2 hétre már új barátnője volt.

De elfogadtam neked is bele kell törődnöd minden okkal történik most nehéz mert még friss de ahogy telnek a napok egyre könnyebb lesz :) és nem biztos ha újra összejönnétek minden jó lenne érted h gondolom :) Akinek jelen kell lennie az életedben az úgy is jelen lesz :)

2013. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fospuska mond valamit.
2013. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!