Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsokat, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat, hogy mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Az a szitu, van egy lány a suliból, akivel eddig köszönő viszonyban voltam, de egy kicsit akkor is tetszett, és talán én is neki. Ma volt a sulibuli, és sokat táncoltam vele, és a végső lassú számnál úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki, pár jelből vettem észre. Én nyolcadikos vagyok, ő hetedikes.

Eddig köszönő viszonyban voltunk, és ezen elég nehéz változtatni, de meg akarom próbálni, viszont fogalmam sincs hogyan tegyem meg, nem vagyok túl tapasztalt lányok terén. :D

Ha ez számít valamit: 178 centi magas és 73 kiló vagyok, és széles vállú, (korhoz képest) izmos alkat vagyok (egyrészt genetika, másrészt fizikai munka). Nem vagyok túl jóképű, de elég népszerű a suliban, én, és mások is egy okos, kedves srácnak tartanak. Nem vagyok sem bunkó, sem beképzelt, ezért nem szokott általában sok sikerem lenni a csajoknál. A lánynak nagyon szép arca van, és ő inkább egy kicsit visszahúzódóbb típus, de barátkozó.

Előre is köszi a válaszokat.


2013. febr. 15. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajts rá! Ennyi a tanácsom:)
2013. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Eddig köszönő viszonyban voltunk, és ezen elég nehéz változtatni"

Dehogy nehéz! Egyszerűen nem köszünsz neki :D :D :D


A csaj, ha leállt vele táncolni, akkor sztem nyert ügy. Csak vedd már a bátorságot és menj oda beszélgetni, hívd el valahova(pl. cukrászda, kávézó). Nem véletlen rakott Isten farkat a lábad közé... :D

2013. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
El kell hívnod randira.
2013. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
veled táncolni
2013. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közelíts felé nyugodtan.
2013. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol volt ma sulibuli ?
2013. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!