Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok tanácsokat egy kétségb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domihh kérdése:

Adnátok tanácsokat egy kétségbeesett lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon tetszik ,eddig minden rendben csak van egy barátnőm is akinek is bejön egy srác.Aki nekem bejön, az legtöbbször csak a barátnőmmel foglalkozik de a barátnőm is tök jól el van vele.Ha nem kellene biztos azt hinném hogy tetszenek egymásnak...a másik srác pedig inkább velem van elfoglalva...persze ez ellen teszek mert mindig kettesben hagyom őket a barátnőmmel és mindig mindenemet úgy intézem hogy együtt lehessenek...nagyon sokat beszélgettünk erről,de ő sosem hagy kettesben a kiszemeltemmel ha vele vagyok mindig odajön és nem azért mert féltékeny csak ő ilyen, és csak annyira rossz hogy én mindig észreveszem ha valami baja van és mindig segítek neki ő pedig semmitsem vesz észre és ....nemtudom annyira reménytelen.Ha nincs velem a barátnőm és csak kettesben vagyok a fiúval annyira jól elvagyunk hogy olyankor még el is hiszem hogy tetszem neki ,de ha a barátnőm odajön akkor minden megváltozik......:( Mit csináljak?

2012. nov. 22. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
így hogy gyerek téma így nem, ha nem baj, azt hittem valami komolyabb dolog lesz....
2012. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mondjuk beszélgess erről a barátnőddel?

komolyan néha nem értem, hogy előbb kiísz/nak egy kérdést, de ennyi erővel már meg is beszélhették volna a dolgot.

2012. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőddel. Szerintem elég gyerekesen viselkedik. Vagy valld be a fiúnak, hogy mit érzel, és akkor vagy összejöttök, vagy kiderül, de mindenképpen tisztább lesz a dolog.
2012. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!