Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire egészséges az tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges az tartani a kapcsolatot az exünkkel?

Figyelt kérdés

Titeket mennyire zavar, ha a párotok sokat beszél az exével?

A barátommal 8 éve ismerjük egymást, 8 hónapja vagyunk együtt. A 2 exével nem tartja a kapcsolatot, még szülinapi köszöntés szintjén sem. Sőt, még az is zavarja, hogy ha én néha neten üzenetet váltok az exemmel, akivel majdnem 4 évet voltam együtt. De én boldog vagyok a jelenlegi párommal, nem is keresem az exem társaságát.


Mostanában az előző barátnője viszont túl sokat keresi a pasimat. A lánynak volt azóta egy kapcsolata, ami nemrég ért véget, azóta napi szinten ír a barátomnak. Ő persze válaszol neki, állítása szerinte nem akar udvariatlan lenni. De ha velem van, akkor is azt emlegeti, hogy jaj, még nem válaszolt a lánynak, majd írnia kell neki. Miért lett ez hirtelen ilyen fontos? Nem értem miért ír annyit neki a csaj, ő szakított anno a párommal, elég csúnyán és hirtelen, még szerelmesek sem voltak egymásba, rövid ideig voltak csak együtt.

Mégsem kérhetem, hogy ne írjon neki, szabad ember, csak megharagudna, hogy ne féltékenykedjek feleslegesen... Bárki volt már hasonló helyzetben?



2013. febr. 16. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Eleve nem hiszek az exemmel való haverkodásban. Arra ott vannak az ember barátai. Egy exszel soha nem lehet olyan minőségű kapcsolatot kialakítani mint egy olyan baráttal, akivel nem köt össze a valaha volt szenvedélyes szerelem emléke.
2013. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem éreznek egymás iránt semmit akkor nincs semmi baj azzal,viszont annak aki még szereti az exét nem ajánlott tartania a kapcsolatot vele,gondolom nem kell ecsetelnem hogy miért
2013. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom az exem. (Már a járás előtt azok voltunk.) De az se zavar, ha a barátnőm tartja a kapcsolatot az exével. Lehet, hogy kicsit zavar, de a bizalom erősebb.
2013. febr. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a legfontosabb kerdes, hogy azt tisztazd, hogy megbizol-e a pasidban. Ha igen, akkor teljesen mindegy, hogy hanyszor ir, telefonal, vagy talalkozik a volt baratnojevel. Akkor egyszeruen TUDOD, hogy nem jelent tobbet mint egy ismeros, aki epp segitsegre szorul. A feltekenyseged hattereben a TE bizonytalansagod all, es azt kell megtudnod, hogy mi okozza...A baratod szabad ember, azt csinal amit akar, ha korlatozni probalod, csak elmenekulne.
2013. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem zavarna,ha a barátom tartaná a volt barátnőjével a kapcsolatot!Viszont így is a leány,hébe hoba keresi,telon, e-mailbe és agyfaszt tudok tőle kapni,mikor megtudom!
2013. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!