Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok-e olyan társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lara kérdése:

Tudtok-e olyan társkeresőt ajánlani, ha egyáltalán van ilyen, ahol szex nélküli kapcsolatot lehet keresni? Lehet, hogy furcsa, de van akit nem érdekel a szex, +betegség miatt is, és egyedül érzi magát!

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mien betegsèg?
2013. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2013. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol lehet, csak őszintének kell lenned, ennyi.

Írtam privátot..

2013. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én komoly párkapcsolatot nem tudok ígérni, mert 25 vagyok, és eléggé benne vagyok még a "kiélési" korszakomban. Fél éve lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, azóta nem vágyom komolyra. Viszont szívesen beszélgetnék, amiből akár egy komolyabb barátság is kialakulhat idővel. (Azt mondják, jó tanácsadó vagyok, persze a saját életemmel én is hadilábon állok.)


Üdv;

D.

2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!