Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a barátnőm csak a hibákat látja bennem?

Figyelt kérdés
mostanába főleg hangoztatja régebben mennyivel izmosabb voltam, mindig leértékeli az együttlétet, mert hogy szerinte nem vagyok elég romantikus.. példálózik másokkal hogy ők mibe jobbak. bennem meg csak a hibákat keresi, és látja néha mond aranyos dolgokat,de inkább rosszakat pedig tudom h szeret!
2013. febr. 16. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből a kapcsolatból sem lesz esküvő
2013. febr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert szeretné ha most is izmosabb lennél, és romantikusabb az együttlétben. Nem egyértelmű? Legalább próbálkozol a kedvére tenni? Nem véletlenül jegyzünk meg ezt azt a párunknak... Hanem hogy hátha veszi az adást.
2013. febr. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Osynho ***** válasza:
47%

Igen, ha pedig egy férfi tesz hasonló megjegyzéseket, akkor az egy utolsó szemét

hímsoviniszta és fogadja el a párját olyannak, amilyen! :D

2013. febr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szíve joga megjegyzést tenni, csak aztán viselje a következményeket.

Pl. ismerősöm barátnője beszólt a srácnak, hogy igazán elkezdhetne fogyózni vagy valami (normális alkatú srácról, nagypopójú lányról van szó). Mi volt erre a válasz? "Te is" A csaj ezen úgy besértődött, hogy még 2 hét múlva is ezen pörgött.


23L

2013. febr. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a barátnőm tökéletes ezt leszámítva.. sose veszekszünk. nem csinál rossz dolgokat, meg semmi egyedül ez az a dolog ami zavar hogy Nem felelek meg neki. nagyon sokat kéne változnom pontosan tudom. mindig megígérek valamit s majd elfelejtem..valamikor
2013. febr. 16. 01:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát engem zavarna ha a párom nem lenne elég romantikus az ágyban... Nem ártana rádolgozni.
2013. febr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nah tökéletes házisárkány lesz belőle melletted akivel nem fogsz sokat szexelni :D
2013. febr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

jah.

ez egy tipikus kezdődő sárkányocska.

meglátta a bizonytalanságot benned és ahol tudja,ott ki is használja.

az ok az mindegy miért,a lényeg neki,hogy fogást találjon rajtad és lássa a kínlódásod.

ne engedj egy cseppet sem,inkább rakd helyre,ez az amit hiányol,és ahogy egyre inkább átmész alárendeltbe,annál több mindenért fog b@sztatni.

2013. febr. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!