Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bennem van a hiba, ha 22 évesen nem volt még barátnőm és évente csak 1-2 lánnyal ismerkedek meg közelebbről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy veled van a baj. Majd eljön a te időd is. Türelem. :)
2013. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az pontosan mit jelent, hogy közelebbről ismerkedsz meg? :)
2013. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem jelenti azt, hogy bárkiben is hiba lenne.
2013. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vágysz egyáltalán komoly kapcsolatra? Azért nem érdemes belekezdeni, mert már 22 éves vagy és még nem volt barátnőd, nekem nem egyszer volt olyan, hogy csak azért jártam egy fiúval, mert zavart, hogy mindig egyedül vagyok, de megbántam, nem éreztem jól magam. 20L
2013. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom komoly kapcsolatot akarsz és még nem találtad meg az igazit. Ilyen esetben sztem nem benend van a hiba.
2013. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77db ***** válasza:

Én nem nevezném hibának! Neked valamiért így alakult az

életed. Van ilyen. Próbálj meg kimászni belőle. Bár ezt

mondani könnyű csak. Tudod, én is régen egyedül vagyok.

Megpróbálkoztam a társkereső oldalakkal. De amit én ott a

nőktől kaptam, még nem hevertem ki. Az Isten pénze nem

lenne elég nekik, miközben egyik-másik úgy néz ki, hogy nem mennék vele végig az utcán, mert olyan ronda szegény!

De azért megpróbálkozhatsz ezzel is. De ha bántó levelet

kapsz, töröld le, ne foglalkozz vele!

2013. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudhatod, hogy benned van e hiba, én 23 vagyok nekem se volt senkim, de tudom nagyrészt én vagyok a felelős érte. Leginkább azért mert nem volt semmilyen döntésképességem állandóan csak másokra hagyatkoztam, ha kérdeztem valakinek a véleményét akkor összevesztem vele, mert nem tetszett a véleménye. Sokat siránkoztam azért, hogy nem volt senkim, mint egy kislány. Tehát egy kisgyerek voltam, de kb 1 hónapja jöttem rá arra, hogy a hiba csak bennem volt, és nem viselkedtem férfiasan, mostanában ezeket a hibákat javítom magamba és többé kevésbé sikerül.

A másik meg nem jönnék össze minden jött ment csajjal. Tehát fel a fejjel minden zsák megtalálja foltját, tudom hogy közhely de így van!

2013. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:

Gondolkoztam sokat veled kapcsolatban. Te vagy az egyik

véglet, akinek "kitolódik" a szexuális élet kezdete. De ez

1000x jobb, mint amikor a 12-13 éves kiskölykök az iskolá-

ban, szünetben, a WC-ben szexelnek. Meg mindenféle egyéb

nyilvános helyeken. Ne csüggedj, nem maradtál le semmiről.

Sok sikert a folytatáshoz!

2013. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!