Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódjak vagy ne? Miért örült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak vagy ne? Miért örült ennyire? :O

Figyelt kérdés
A barátommal 5hónapja vagyunk együtt. Volt előttem egy 3éves kapcsolata ami nagyon megviselte és hatalmas törés volt az életébe. Volt olyan,hogy szóbajött a téma és fél órát beszéltünk róla a végén pedig elsírta magát... (még a kapcsolatunk elején). A csaj viszont a múlthéten szingli lett,akivel pedig kapcsolatba volt felhívta a barátomat,hogy: 'igazad volt,tényleg kihasznált,jövök neked egy sörrel'. És ennek a barátom annyira örült,hogy hihetetlen mindenkinek ezt mondogatta,de azt mondta csak azért mert Ő megmondta előre... A barátom nővérével is beszéltem erről,azt mondta nem érdekli már a barátomat az exe nem hagyná,hogy megint tönkre tegye,mert csak engem szeret. A barátom azóta nem hozta szóba és úgy láttam az exe összejön azzal akivel megcsalta a pasiját. Van okom aggódni? Tényleg csak azért örült a szingliségének,mert ő megmondta előre,hogy ez lesz?

2013. febr. 16. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem az utóbbi

biztos sokat agyalt miért mentek szét,biztos magát is hibáztatta és most megnyugodott hogy neki volt igaza és nem ő bacta el a kapcsolatot

2013. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, csak azért örül, mert elégtételt érez. Szakítás után gondolom becsapva, elhagyva érezte magát-bár nem részletezted, hogy hogyan szakítottak, vagy hogy melyikük kezdeményezte. Úgy érezte, hogy ki lett használva, amely érzés természetesen kerülget minket egy-egy szakítás után, olykor viszont tényleg van alapja. Erről kapott most egy pozitív megerősítést a barátod, ennek örül, hogy igaza volt és hogy megnyugodott afelől, hogy a szakítás nem, vagyis javarészt nem az ő hibája/elégtelensége miatt történt, hanem mert az exe sem tartozik éppen a kifogástalan lelki erkölcsű emberek közé.
2013. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lényegében ahogyan az első is mondja.
2013. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is, hogy annak a megkönnyebbülesnek örül, hogy valoban a lany tünik alkalmatlannak egy kapcsolatra.


Biztosan nagyon kinozta, hogy ö vajon mit csinalt rosszul (es amig nem jött ra, addig ugyanez a veszely fenall jelenlegi parkapcsolataban is). De most, hogy kiderült, massal is rib@nc az exe, megnyugodhatott, hogy ezek szerint tenyleg nem rajta mult.


Örülj neki es ne kinozd emiatt. Szerintem ez kellett, hogy a volt kapcsolatanak terhe vegleg lehulljon a vallarol!

2013. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Többször megcsalta a barátomat,de megbocsátott neki. Anyagilag teljesen lehúzta,ahogy fizetést kapott a csaj egyből futott vele a plázába és ezt meg azt követelt,ha nem vette meg Ő volt a rossz. Teljesen kihasználta. Mikor összejött velem azt mondta,hogy: 'Furcsa hogy neked is hiányzom,nem csak te nekem.' És most amikor a csaj szingli lett kérdeztem tőle,hogy elhagyna-e érte. Azt mondta,hogy: Nem fogom tönkretenni az életem mikor te boldoggá teszel.

Köszönöm mindenkinek a választ,aranyosak vagytok!:)

2013. febr. 16. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha Ti szétmentek akkor az a TE FÉLTÉKENYKEDÉSED miatt lesz.
2013. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jogosan vagyok "féltékeny"! ugyanis amikor elsírta magát azt mondta hogy: ne haragudj,de nagyon szerettem és sosem fogok annyira szeretni senkit,mint őt...

Azért is kezdtem aggódni mikor a csaj szingli lett.

2013. febr. 16. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
annak örült hogy nem csak vele baxott ki a csaj hanem mással is :D Káröröm :D
2013. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!