Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés
A barátommal hétköznap egyszer s hétvégén tudunk együtt lenni, ha eljön hozzám péntek délután hozza aszámitógépét, és vasárnapig van nálunk, és probálja magát tartanni az 5 óra gépezéshez naponta.. ha én ott vagyok akkor is a géép:( sztem sok ez, nem??
2011. okt. 3. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"probálja magát tartanni az 5 óra gépezéshez naponta"


Lol.

2011. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon törődik veled ha ez igaz gépfüggő stb...

Beszélgess vele erről.


Üdv. Don Juan-

2011. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
beszélgettem már sokszor, és kerek perec megmondta h 5 órát nem bir ki gépzés nélkül, de én vagyok az első, hát ezen a hétvégén többet is lehetünk volna együtt.. de a gép-.-"
2011. okt. 3. 19:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Sok.. Én is "kocka" vagyok de ha a barátnőm és a gép közt kell választanom akkor alap hogy a nőmet választom... Mondjuk nálam nem volt olyan hogy ne bírnék ki gép nélkül valamennyit is..
2011. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
hát te is mondd meg neki kerek perec hogy neked meg az 5 órányi gépezése nemtetszik amikor elvileg azért megy el hozzád hogy együtt legyetek és hogy közösön csináljatok valamit
2011. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
fél napot ő is kibir, de 2 és fél az sok neki : (
2011. okt. 3. 19:59
 7/18 A kérdező kommentje:
igen tudja h zavar. de ezekszerint nem nagyon érdekli, másképpen pedig mindent megkapok tőle, este velem van gyergyafényes vacsora meg minden, de még is ugy érzem h nem elég amit együtt vagyunk :S
2011. okt. 3. 20:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Mozdítsd ki a gép mellől! Az ilyesmire könnyen rámehetnek kapcsolatok, főleg ha ki nem mondott dolog. Szervezz valamilyen programot a szabadban, menjetek el kirándulni valahova, térképezzétek fel a közelebbi erdőket, hegyeket, tavakat, stb. Ha egy "idegen" környezetben is képes jól érezni magát, akkor már csak nem olyan reménytelen... :-)
2011. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
vltunk bucsuba 3 oráig jol éreztük magunkat, kis időt kibir, csak több napot nem :(
2011. okt. 3. 20:25
 10/18 anonim ***** válasza:

És egyébként játszik vagy mit csinál olyankor a gépen?

Esetleg hiányzik valami az életéből, amit ezzel próbál kompenzálni.

2011. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!