Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább megcsalás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább megcsalás után?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk a pasimmal, szerettem őt, de már az elején tudtam, hogy ebből hosszú kapcsolat lesz és nem akarok majd kilépni belőle. Ezért pár hónap után szakítottam vele, de már akkor képtelen voltam tartani magam ehhez. Utána volt még néhány próbálkozás, hogy akkor abba hagyjuk és késöbb ha idősebbek leszünk akkor újra kezdjük. Az összes kísérlet fuccsba ment, boldogok is voltunk valameddig. Most viszont megint elkívánkozom, állandóan belezúgok valakibe és pár hónapja meg is csaltam, amiről nem tud. Ha most megpróbálnék megint szakítani anélkül, hogy elmondanám neki a megcsalást, késöbb vajon összejöhetünk még?
2013. febr. 16. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az előzményeket ismerve akár igen. De nem érdemes, csak egymás idejét pocsékoljátok. Tovább kellene lépni, ez nem egészséges.
2013. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gerinctelen ember vagy. Mi az hogy állandóan belezugsz vkibe???


El kell mondanod neki,emberség legalább egy szemernyi morzsaja maradjon benned.

2013. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem lett jó vége az ilyen se veled se nélküled típus kapcsolatnak.. előbb utóbb valaki megsérül és az nem te leszel mivel már megcsaltad látszik, hogy nem szereted igazán. Engedd el, megérdemel valakit akinek tényleg igazán fontos..szerintem már csak megszokás és a remények fűznek titeket össze. Abból pedig jó már nem sül ki.

Engem azért kidobott a párom, mert egy idegen srác lemásolt egy buliban. Azt látta amikor összért a szánk, azt már nem h utána ellöktem és felpofoztam. Nem én voltam a hibás de az neki mindegy elveszett a bizalma és igy nem tudja folytatni.

2013. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ucso. És valaki csak ugy random,de ugy h ne vedd eszre kozel ferkozott hozzad es lesmarolt.. vagy hogy tortent?
2013. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ugye táncoltunk és először hátulról odasimult hozzám (akkor még nem is láttam azt se tudtam ki az) felvette a mozgásomat már az is kínos volt le is akartam lépni gyorsan de mikor szembefordultam vele lesmárolt.
2013. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pasim meg ott állt nem messze és végignézte...
2013. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a nagyobbik baj, hogy a pia kellemes bódulatának hatására még benne is lettem volna a dologban.. :(

Sajnos nem löktem el azonnal és gondolom a pasim ezen van kibukva meg h másnap bejelölt facen és én visszaigazoltam most azon van fennakadva, h biztos alakul köztünk valami. Nem bízik bennem, elhagyott de végülis beszélünk szeretnék neki bizonyitani visszaszerezni a bizalmát...

2013. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az a másik srác meg hallottam róla sok rosszat, állítólag sokakat bolondít és abba leli örömét h szétrobbantsa a párkapcsolatokat...
2013. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!