Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Létezik, hogy ezt be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Létezik, hogy ezt be lehet adni valakinek?

Figyelt kérdés

Véletlenül találkoztam egy autó szervizben egy volt gimis fiú osztálytársammal. Mindig utálatos volt, mindenkit le

k.zott, többek között engem is, pedig még akkor senkivel sem jártam. Most jött, hogy amíg a szervizben van a kocsim, addig igyunk meg valamit, majd Ő gondoskodik róla, hogy hamar elkészüljön a kocsim. A kóla mellett, aztán elkezdte, hogy Ő mindig nagyra tartott engem, és szerelmes is volt belém, csak nem mert kezdeményezni. Ő tudta, hogy belőlem egyszer egy szép nő lesz, és ő csak erre várt, és a suli vége óta csak engem keres mindenhol, és a volt osztálytársaimtól is mindig kérdezgette, hogy hol találhatna meg. És hogy nagyon szép vagyok, meg amint látom ő is egy sportos kellemes külsejű ember, és bennünket az élet is egymásnak teremtett. Nem mondhatom, hogy nem randizunk, mert éreznem kell, hogy belőle hogy sugárzik felém a szerelem. És mégy sok hasonló dolgot mondott, míg a kocsim elkészült. Alig tudtam megállni röhögés nélkül.

Tényleg be tudtok lányoknak adni ilyen baromságokat? Van aki bedől ilyen eszement szövegnek? Vagy mi lehetett a célja ezzel?



2013. febr. 16. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Sztem jól szivasd meg, és akkor rádöbbenne h egy 'kicsit' elszállt magától..
2013. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 laca_starr válasza:
72%
Kefélni akart. Viszont egy jó nagy barom aki beveszi
2013. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jaja, az ilyet értéken kell kezelni. :-D
2013. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem túl kreatív.
2013. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak mert nem hiszed el meg jol esett hallani, nem?

Ha a vilag legszebb nojenek hivott volna azt is tudnad, hogy majdnem biztosan nem igaz, de vannak lanyok, akik szeretik az ilyen illuziokat.

2013. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudod nem is az jutott el az agyamig, hogy dicsérget, hanem, hogy most ez hü lyének néz engem? Azt hiszi, hogy bedőlök neki? Inkább az érdekelne, hogy más fiú is próbálkozik hasonló szövegekkel? És vannak lányok akik bedőlnek neki?
2013. febr. 16. 21:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg lany van, aki inkabb szep, mint okos, olyanbol is van eleg aki onbizalomhianyos, vagy eppen lelkileg van megzuhanva. Azoknal bejon ez a duma.

A srac leszurte, hogy van kb 2 oraja, ez alatt megismerni ugysem fog, szoval vagy bejon a gagyi dumaja, vagy nem, sok vesztenivaloja nincs.

2013. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hetes. Te fiú vagy?

Úgy gondolom, hogy nagyon igazad lehet.

Ezek szerint megint tanultam valamit, amire oda kell figyelni .

2013. febr. 16. 22:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi az amit tanultal? Semmi egetrengeto okossagot nem mondtam az elobbiekben.

Ferfi vagyok egyebkent, jol gondoltad.

2013. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Talán azt tanultam, hogy a egy jó nap érdekében bevettek mindent, hátha bejön a szöveg, és egy bedől a csaj neki.

Erre számítani kell. Mert tudom magamról, hogy elég hiszékeny vagyok. Itt azonban nekem is kilógott a lóláb.

Ha nem egy ilyen görény adta volna elő, lehet hogy bedőltem volna neki?

2013. febr. 16. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!