Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknek miért olyan nagy dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért olyan nagy dolog az első együttlét?

Figyelt kérdés
Úgy készülnek rá mintha kivégzés lenne. Pedig teljesen természetes.
2011. máj. 27. 10:00
1 2
 1/19 Smartguy86 ***** válasza:
91%
Miért, neked nem volt nagy dolog? Úgy be voltál tojva előtte, hogy jaj mi lesz... Kivéve ha 30 évesen volt az első :DDD
2011. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Mert túlmisztifikálják a szüzességet. Sok pasi szemében egy szűz sokkal értékesebb mint egy tapasztalt lány.

Van olyan, aki már 3 ex után se hajlandó összejönni egy csajjal, mert "azt már szétdugták".

-.-

2011. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mondjuk jogos, senki nem szereti a használt árut
2011. máj. 27. 10:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ember /lánya/ általában tart/fél/ az ismeretlentől.
2011. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Persze, de az a fiú is szétdugott pár nőt már életében, akiket utána ráhagy az utódaira. Na mi ez, ha nem önzés??? Ugyanmár. Ez nem általános, csak sok a hülye...
2011. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, hogy te mekkora tahó vagy.

Min az, hogy használt áru? A nő nem áru...

Ilyen alapon te is lehetsz használt áru, ha x nőben jártál már nem???


Remélem egy nőd sem lesz soha az életben, mert neked nem "nem kell használt áru".

2011. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Szerintem a kérdező egy szűz fiú, akivel senki nem akar lefeküdni (mondjuk megértem). És még ő kérdez, mikor itt bizonytalankodik a kérdésével az első szex előtt...agyatlan.
2011. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 szamóca.. ***** válasza:
35%

szerintem túl értékelik ezt a szüzesség dolgot, de persze ez megint az egyik oylan álláspontom amiért senkinek nem vagyok szimpatikus:D

persze, meg kell válogatni hogy kivel hogyan mikor, nem erről van szó, megg nem azt mondom hogy az első kutyának oda kell adni a szüzességed, de azért a felhajtás túlzás.

meg a parázásuk is... én nem tudom, lehet azért mert akkor még nem volt ennyire feldobva a téma, de én nem féltem tőle. akartam, a párommal, mert szerettem, és jó volt.

2011. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, te nem használt áru, mert az első általában fáj és picit vérzik is a nő, nem egy kellemes dolog.
2011. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Néhányaknak meg nem fáj és nem vérzik. Ez egyéni adottság kérdése, meg a szűzhártya milyenségétől is függ. Egyébként biztos azért van ez, mert nem akarnak akárkivel lefeküdni. Elsőre mindenki így van ezzel jó esetben. Az meg más dolog, hogy vannak olyan fiúk/lányok (igen lányok is), akik leszarják, és dugnak mint a nyulak - fűvel fával.
2011. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!